Bu kadın mağazaya sürekli gelmeye başladı, ne yapmalıyım?

ben bir markette çalışmaktayım ve kadınların ilgi alanı olan yani ped bölumnu düzeltirken bir bayan geldi ve bundan erkeklerde anlıyormu diye geldi bana sordu ve güldü benimde kadına cevabım sizin bilmediniz püf noktalri biliyorum dedim ve kadın gülerek ayrıldı ve bu kadın sürekli gelemeye başladı mağzaya ne yapmalıyım

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• ped ne yaaaa bence nutella reyonuna terfi et daha fantezisel...ped ne mikimouse...

ayrıca arkadaşım askerde olanlar, asker erat ayakkabılarının tabanına orkid gece koyun, bütün gün yürüyün her yeni ped, yeni bir ayakkabı gibi..bu kadar da anlarız...asdasdasd

nutella sen gene nutella ya odaklan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Market bu gelinir elbet.. herseyide ustunuze alinmayin yav

1|0
    0|0
    • bır kere degıl ıkı kere degıl hep aynı kadın hep farklı gun hep ben ama

• pedin arka kismiyla agda yapabilecegini söyle.

0|0
    0|0
  • yüzüne bile bakma kadının,soru sormaya devam ederse de diğer arkadaşlara sorun başka konularda bilgim yok de?

0|0
    0|0
  • foto sana aitse zaten senden etkılenmemesı mumkun degıl:D

0|0
    0|0
  • kahkaha atmiyorsa is atmis net. ben de boyle salak suluk sorular sorup tanisirim. he tabi gitmis hatun o da ayri mevzu.

0|0
    0|0
    • ama daha onceden sureklı gelen bırı degıldı smdı sureklı gelıyor

• la yok nolcek delinin zoruna bak :D. begendiysen koyver gitsin.

• :) zaten oda acmıs benı beklıyor gelsınde koysun dıye :)

• babet vurursa bant yerine ped takabilir topuklarina bunu soyle

0|0
    0|0
  • ula ozak dur bu senı yataga atıcak

sonra da ıstedıgı olmayınca senı ısten attırır

0|0
    0|0
  • ne gülüyon yapraam de link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• He bak geçende telde biri osulu varmı busulu varmı diye sorup duruyor dayanamadım ben nerden bileyim hamfendi kullandığım ürün değil hepsini göndereyim beğendiğinizi alın dedim.sizi şikayeaat edecem dedi suratıma kapadı teli

0|0
    0|0
  • soru soruyomu ? eger yakınlasmaya calısıyorsa senınde nıyet varsa gotur :D ama cok dıkkat et goturdukten sonra basına bela olmasın ayrıca nıyet yoksa ve basına bela olma ıhtımalı varsa sorularına cevap verme olay kapansın :)

0|0
    0|0
  • iyi bir çalışan olduğunu gösteriyor daimi müşteri çekmişsin :)

0|0
    0|0
    • müsteri herzman haklıdır dıyerek hızmette sınır tanımıyorum :D

• bence de olması gereken bu :) müşteri istekleri önemlidir daima onlardan yana olmalısın :) dediğin gibi sınır tanımamalısın :)

• vay hacı..eleman arıyormu bu market bende geleyim oraya :D

0|0
    0|0
    • son elamanı aldık hacı :D ped bolumune ucan memelı hemde:D

• sen ver adresi ben şahsen başvuru yapayım...vahşi cazibeme dayanamaz alır beni patron

• Güldü diye yada markete geliyor diye sana iş atıyor anlamına gelmez hemen ümitlenme dikkat et

0|0
    0|0
  • sat işte birader hazır müşteri gelmiş :)

0|0
    0|0
  • iki tane bedeva ped ver belki parasi yoktur utaniyordur

0|0
    0|0
  • sana salça olmuş sende maydanoz ol arkadaşım senden hoşlanmış işte bize sormana gerek yok al götür

0|0
    0|0
  • Benim kız arkadaşımda bu petlerden kullanıyor hatta bizzat kendi ellerimle takıyorum diyebilirsin;)

0|0
    1|0
Yükleniyor...