Sesin ve konuşma tarzının güzel olmasının etkileri nedir flörtte?

Sesin ve konuşma tarzının güzel olmasının etkileri nedir flörtte?

Güncellemeler:
zaten sesi güzel olan biri güzeldir o yüzden cevaplarınıza görüntüyü eklemeyin :D

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• ne sesler duydum hiç bir işe yaramazdı ama öyle mantıklı konuşurdu ki ne sese ne güzelliğe önem ver derdi sana.. öyle sesler vardı ki konuşurken seni boşaltırdı ama 1 gram mantığa muhtaçtı.. sesinin güzel olmasından çok o seesi ne için kullandığın önemli..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sesin dogrudan bir etkisi var sesli sohbet sayfalarinda bi sure adminlik yaptm yani tipsiz bi adam sesi ile cok guzel bi kizi pekte zorlanmadan tavlayabiliyor :)

0|0
    0|0
  • Zaten sesi olan güzeldir demeni doğru bulmuyorum, bazı insanlar var görüntüsü çok güzel olur konuşunca anında soğursun, bazılarıda sıradan bir görüntüye sahiptir konuştukça insanı rahatlatır ses tonu çok güzeldir aşırı derecede tatlı gelir insana ama bunu bilmemekte suçun yok bence denk gelmemişsin ben çok denk geldim bu verdiğim örneğe, ses tonunun güzel olması o insanla daha çok konuşma isteği getirir onu daha çok konuşturmak isterim sesi şarkı gibi kulağıma hoş gelebilir.

0|0
    0|0
  • ses çok önemlidir. bayanda dahi çok önemlidir. öyle ki bazılarının sesinden etkilendiğim olmuştur. ciyaklamıcak konusurken ama kadınsı oldugunu hissettirecek. tabi vurgulara da önem vermeli.

0|0
    0|0
  • Bağlayıcı nitelik taşırlar. Sana bir şiiri düzgün bir ağız vezniyle okuyan kişinin sesinden mi etkilenirsin. Yoksa derya gibi bir sese sahip olan, yaptığı konuşmalara duygularını katan bir kişinin okuduğu şiirden mi etkilenirsin?

0|0
    0|0
  • İlişkinin ilerleyen evrelerinde tarafların çokça haşır neşir olmasına mukabil bazı farklılılar arayışına girilir,derken o anda sesi güzel genç bir şarkı patlatır: "O zaman şarkı söylemek lazım avaz avazzzzzzzzzz! "

0|0
    0|0
  • hoş olur tonlamalar özellikle ;)

0|0
    0|0
  • benim bir sevgilim vardı sesi hiçbir kızda duymadıgım kadar güzeldi ama tipi tamamen ALLAH lıktı birde bacakları çarpıktı :D

0|0
    0|0
  • Güncelleme de yanılgılardasın :)

Ben güzel-yakışıklı sayılabilecek biriyim fakat görüntüme oranla sesim hiç uymuyor çok kalın,kart sesliyimdir heh :)

0|0
    0|0
    • tamam da ben sesi güzel olan güzeldir dedim güzel olanın sesi güzeldir demedim?

• aynı kapıya çıkıyor hemen hemen.

iddaa ettiğin şeyde de aynı fikirdeyim sesi güzel olup ta çirkin olan insanlar tanıyorum.

sana gıcık olsun diye demiyorum harbiden var :)

• Ses tonu önemlidir.

0|0
    0|0
  • karsı cınste benı cok etkıler..gulusu..bakısları

0|0
    0|0
  • Görünüş ilk etkileşim için gereksede ,sonrası için konuşma tarzı oldukça önemlidir bence

0|0
    0|0
  • %70tir

0|0
    0|0
  • ses var görüntü yoksa olmaz görüntü var ses yoksa olur. okadar işte:)

0|0
    0|0
    • sorumu tekrar oku. anla. beyninde bi tart, öyle cevap yaz. teşekkürler

• sesin fazla önemi yok diyorum işte. düetmi yapcaz. konuşma tarzına gelirse erkekte önemli kızda önemsiz çünkü burası türkiye:(

Kızlar Ne Diyor 4

• Her insanı etkileyen özellikler farklıdır kimi ses tonu kimi kokusu genelleme yapmamak gerekir bu konularda..

1|1
    0|0
  • ses benim için önemli

1|0
    0|0
  • Ses çok etkilidir,insan karşısındakiyle konusurken güzel bir ses huzur verir.Özellikle sevgilinle telefonda konusurken o ses ön planda olur,rahatlarsın. Konuşmada o sesi yansıttıgı için ikiside çok önemlidir.

1|0
    0|0
  • Benim için önemli ses tonu

0|0
    0|0
Yükleniyor...