Özgür olmak için ne kadar cesursun?

Sahip olduğun her şey aslında sana sahip olmaya başlamışken,paran mobilyaların telefonların son model arabaların eşin çocukların ailen dinin arzuların bitmeyen isteklerin marka kıyafetlerin.. Hepsinden vazgeçip kendin olmaya ne kadar cesaretlisin?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Cesurlukla ozgurlukle dinin ne alakasi tarihte inancsiz toplumlar yok olmustur sapkinlktan oteye gitkez bu soylediklerin geneli dahil

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Özgür olmak için yapmayacağım şey yoktur. Ben koç burcuyum ve aşırı özgürümdür 11 yaşımda bile babamla tartışıp bavulla beraber konyaya ablamın yanına gittim 9 sene oldu ve hala konyadayım üniversitedyim geri dönmedim... Kimsenin emri altına yada baskısına katlanamambaşka ego tatmîni edecek insan bulsunlar

0|0
    0|0
  • az kaldı valla cok cesaretlıyım tek basıma köye degıl yaylaya gıdecegım kımseler yok temız hava bol gıda oh bee. bıktım bu kapıtalızmın carkında kosturmaktan

0|0
    0|0
  • robin sharma ferrarisini satan bilge

sana özgür olmanı söyleyen adamın kolunda 1000tl lik saat var

hayat zor dimi

0|0
    0|0
  • İnsan hiçbir şeyi kalmayınca cesur olur..p Bunları da biz değil kendiliğinden olması gerek.

0|0
    0|0
  • ada'da yaşamak gibimi

0|0
    0|0
  • cesurumdurr

0|0
    0|0
  • Ben ordan yazıyorum zaten peh..

0|0
    0|0
  • Fight Club mı izledin sen?

0|0
    0|0
    • izlediklerimle alakalı bir durum değil evet izlemiştim ama bu sorudaki etken olan film değil

• İlla Robinson Crusoe mu olmak lazım yada bir Julian Mantle (Ferrasini Satan Bilge)..

0|0
    0|0
  • devletin olduğu bir yerde özgür olamazsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dinim bana sahip değil ki;aksine özgür kılıyor

neden diyeceksin Rabbimden başkasına kul olmuyorum;özgür yaratılmışım

özgür yaşıyorum:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...