Bir kadını ağlattınız mı ya da kadınlar için ,bir erkeği ağlattınız mı?

Arkadaşlar sözlerinizle veya başka türlü bir kadın yada erkeği hayatta hiç ağlattığınız oldumu?

Ben bir sefer kız kardeşimi tartışırken ağlattığımı bilirim başkada olmadı.

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Bir kadını ağlatırken çok dikkat edin çünkü Allah gözyaşlarını sayar..

Eden bulur diyorum siz siz olun kimseyi ağlatmayın sonra ağlayan siz olursunuz!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• aglattim ama benimkide cok duygusal bazen :D hemen öptüm sonra gözyaslarini bebegim ya..erkekler aglamasin kiyamam :D

0|1
    0|0
    • Bazende iyi olabiliyor ağlamak mesela tansiyonu düşürür biraz daha sakinlemeye yardımcı olması gibi.

• evet ağlattım babamı

annemi ağlattım(çok üzülürüm buna)

bi de bi kız arkadaşı ağlattım ama ona üzülmüyorum(haksızdı bi de kendini haklı çıkardı)

tabi bunları övünerek söylemiyorum aslında barışçıl bi insanım ama böyle arada karşımdaki kişinin hakszılığını oa göstermek için çıkışlarım da oluyor.

0|0
    0|0
    • Birini ağlatmak aslında o kadarda kötü birşey değil kişiye faydası olan bir şeydir çünkü ağlama olayından sonra ortam sakinleşir tansiyon düşer.

• evet çünkü enerji boşalması oluyor kötü duyguları atıyosun içinden

• Çok çok kötü bir his bir erkeğin ağladığını görmek...Çok yakın arkadaşımdı meğer bana aşık olmuş. Ona olamayacağını söylediğimde gitmiş ve içmiş daha sonra yüzü kıpkırmızıydı ve beni görünce ağlamaya başladı. Çaresiz kaldım ama kararımdan vezgeçmedim çünkü onu sevmeden sırf ağladığı için bir şans versem çok daha fazla üzülecekti.

0|0
    0|0
    • Tek taraflı bir aşk nasıl olabilir bende onu anlamadım.Ben mesela bana ilgi duymayan bir bayan dan hoşlansam fazla ümitlenmem ve o istemezse bir müddet sonra aklımdan çıkar.Bunlar saplantılı aşklar olabilir.

• Büyük konuşma derim. Şu hayatta asla yapmam, şöyle davranmam dediğimiz herşey başımıza gelebiliyor. Sanırım platonik aşk böyle birşey işte.Aradan yıllar geçti o da şimdi unutmuştur elbet.

• Şimdiye kadar gelmedi başıma şimdiden sonra elbette gelebilir.

Ama platonik aşk apayrı birşey zaten imkansız bir aşk kişinin kendi içinde kalır ve zaten pek fazla birşeyde beklemez o aşktan.

• erkegın agladıgını görmek cok kötü bi his evet gözlerimin önunde aglamıstı bende aglamıstım ama pislik işte hem aglarım hem giderim gibisinden def olup gitmişti ondan nefret etsemde gözyaşlarını görmek beni üzmüştü

0|0
    0|0
  • ağlatmışım ama görmedim övünmek değil tabiki ama iyiki görmemişim ayrılık daha zor gelirdi bütün okul döndüğümde ağlayan sevgilimi anlattı efsane olmuş farkında olmadan

0|0
    0|0
  • Erkeklerden ağlattığım oldu ama bunu övünüyor gibi yazmak istemem,zaten böyle bişeyi yapmak istemem ama terkettiğim bir kişinin ağladığını gördüm,gitme diye çok ağladı ama artık çok geçti.Birkaç kerede farklı şehre taşındığım için arkamda ağlayanlar bıraktım

0|0
    0|0
  • Görmedım niye ağlasın ki istedıklerını dedıklerını yaptım

hayatlarından defolup gıttım sevınmelıler :)

0|0
    0|0
    • Ben sadece kadın erkek ilişkilerini baz almadım soruyu sorarken herhangi bir gönül ilişkisi içinde olmadığınız başka biride olabilir.

• kimseyı ağlattığımı sanmıyorum

• Evet ağlattım.

0|0
    0|0
  • Ağlatmıştım, böyle hıçkıra hıçkırasından.

Ah ilahi adalet!

0|0
    0|0
  • Ağlattım birkaç kişiyi. Cidden hayvanlık etmiştim. Erkeğin ağlaması iyi değil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ağlatmaya gerek yok, onlar zaten ağlar.

o değil de ben dün gece bir erkeği alattım yaa :)

0|1
    0|0
    • Erkeği döverek falan ağlatamazsın çok ağır sözler ağlatır ancak muhtemelen böyle birşeydir.

• yok ya, geçmişimde yaşadığım acıklı bir kaç hikayeyi anlattım. sever beni abicim , duygulandı , ağladı :)

• Hep ayrilmak istedigimde kizlar hüngür hüngür aglamiştir, O an içim paramparca olmustur ama tabi ayrildim sonucta

0|0
    0|0
  • aklımda kalan 3 kişi var benim için ağlayan ama ahlarını almadım,yalnızca olmayacağını söyledim.

ama öyle biri vardı ki onun için rakı sofrasında hıçkıra hıçkıra ağladığımı biliyorum

0|0
    0|0
  • burada şimdi kimse ağlamadım diye artislik yapmasın

Her erkek uzun aralıklarlada olsa mutlaka ağlar . . .

0|0
    0|0
    • Bak bu çok doğru,Delikanlı adam ağlamaz gibi sözlere bende katılmıyorum.Çünkü çoğunun ağladığını gördüm aslında son derece doğal bir olay ama nedense bunu kabullenmezler.

• eski sevgilimin bir tanesi yüzünden ergenlikte ağlamıştım sokak ortasına sabah 07:15 de aklıma geldikçe o an gülerim o halime.

0|0
    0|0
    • Ergenlikte olur arkadas ama ben aglamadım, Aglatamadılar napalım , aglamak iyidir insan içini döküyor açiliyoruz

• aslına bakarsan ağlatmamak mümkünmü ?

0|0
    0|0
  • evet iki tane kızı ağlattım (bildiğim)

bir tane de erkeği ağlattım halime üzüldüğü için..

0|0
    0|0
Yükleniyor...