Acun Ilıcalı ve programlarında neden hep Hülya Avşar var?

İzlerken aklıma geldi de, Acun ılıcalı ve programlarının hemen hepsinde Hülya avşar var kadrolu gibi. Neden diğer juri üyeleri hep değişebiliyorken Hülya avşar degişmiyor? Acun'un yapımcısı oldugu her programda var. Sizce?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• hülya avşarın yeri ayrı çünki acun ta küçük sunucu iken ünlülerle röportaj yaptıgı sıralarda acunla iyi anlaşırmış acuna o yıllarda cok destek olmuş

1|0
    0|0
    • O kadar basit degildir bence. Her programinda var o. Abartisiz.

• Ondanda ayrildi sonra ali taran. Ya acunun sarki yarismasinda dahi hulya var. Hic ses varmi. O kadar guzel sesli sanatcilarimiz dururken, orada olmasi tuhaf kaciyor bence. Benim fikrim bu tabii.

• biliyorum ayseden de ayrıldı tamam cok super sesi olması gerekmiyor jurinin tecrübede önemli o zaman bülent ersoyu getirsin ses cok önemli olsaydı kalkıp sarkı soyleyıp halkı çosturacak değil ve onun yerine kim gelsede boş vakti olması lazım ve acunun birazda olsa eskiden tanıyor güveniyor olması lazım sonuçta amerika gibi değil burası dizi yapıyorlar 2. bölümde kalkıyor burda tutması izleyici önemli

Erkekler Ne Diyor 10

• Diğer jüri üyeleri acun'un programlarında jüriliği ek iş olarak yapıyorlar; hülya avşar ise bundan sonra bu işi asıl mesleği gibi yapıyor. Hülya avşar bi' zamanların ekolasıydı, şimdi sadece acun'un programlarına bel bağlamasını yakıştıramıyorum.

1|0
    0|0
    • Barinacagi bir dal yok. Ses yok hicbir sey yok. Ne dalda kendini gosterebilirki artik.

• Çirkin değil ama o saydıklarınla aynı kulvarda olamaz:))

• Sarisin bomba o ya. Birde cok sempatik.

• .iktir et Acun'u falan. Türk milleti için bir zaman kaybı, cehalet sembolü.

2|1
    0|2
    • Biliyorum bende sevmem ama bazen bakıyorum öyle.

• Evet izleniyor. Türkiye'nin % 49'u izliyor. Geri kalanı endişe içinde.Yazık...

• Neden bu kadar tutuldu yaptigi programlar anlamiyorum

• güzel bir noktaya parmak basmışsın bence hülya yerine bence candan erçetin veya sertap erener olmalı

1|0
    0|0
    • Evet sarki yarismasinda mesela degil mi? Funda arar da mesela harika olabilirdi.

• bakarsın yeni sezonlarında onu çağırır :)

• Umarim onun gibi sanatcilarin kazanmasini daha cok isterim. Hem agir, hem kendi halinde, hem sesi guzel, hem kaliteli..

• ee kadının (sevmesem de) kemik bir hayran kitlesi var.onu kullanıyor bence.ee bide kadın zeki,acuna partner olabiliyo

1|0
    0|0
  • hülya var diye izleyen bir dünya insan biliyorum ben ondandır belkide bakmaya değer insan nede olsa

1|0
    0|1
    • Yuzu eskidi artik. Biraz da farkli insanlar olmali bence.

• e hülya iyi bi şhow insanı olmuş çünkü frikikleri kavgaları insanları hep merak içinde bırakmış o yüzden ağır insanlar düşüyo show hayatından .)

ve farkındayım yorumlaya yorumlaya kendimle çeliştim hülyaya karşı duruyom artık.)

• Hakli olarak biraz bahsedince gercekler cikiyor ortaya bir bir :)

• zekasından faydalanıyor

yada etinden sütünden bilemedim

1|0
    0|0
  • fantezi meselesi

1|0
    0|0
  • samimi arkadaş olabilirler

1|0
    0|0
    • Mutlaka samimi oldugu bircok arkadasi vardir.

• hülya yalakacısına ne söz sölense azdır aktroller gibi küfür etmem.

0|0
    0|0
  • acun yazıyor ona:)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Iyi anlasiyorlardir ya hep iddaya giriyorlar falan yani muhabbetleri komik oluyor sehircide begeniyor yani birde reyting önemli cok kisi hülya avsari severek izliyor ben nekadar salak bulsamda sevenler var yani o olunca izleyen cok oluyor :)

1|0
    0|0
    • Ben sevmem iksinide. Birde yanyana olunca bunlar :((

• bir programda neden hülyayı seçtiği soruldu, hülya avşarın onu eğlendirdiği söylemişti. adam artık parayı buldu bundan sonra para kazanırken sıkılmayayım diyor demek ki

1|1
    0|0
    • Hem egleniyorlar, hem paranin alasini aliyorlar.

• reyting..

1|0
    0|0
  • haklısın

1|0
    0|0
Yükleniyor...