BJK ile dalga geçen GS'liler neredesiniz?

BJK ile dalga geçen gs liler neredesiniz? sesiniz mi kısıldı hayırdır? Eleştirdiğiniz takım geçen sene sizin yenildiğiniz iki takımı da yendi ;)

fenerin sıfırına ortak geliyor desene :)

kızmayın bana ama bazı taraftarlarınız afedersin ama sezon başlamadan önce takımını barca gibi görüyordu. Çok ciddiyim şaka değil.

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Balon patladı! Çoktan patladı aslında da, hala patlıyor, havaları hiç bitmiyor :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 15

• Sesimiz kısılmadı şu anda ligde lider gidiyoruz orası şampiyonlar ligi Uefa kupasıyla karıştırma ayrıca Galatasaray dün yenilmedi berabere kaldı ve 1 puan aldı yani 0 puan yok onu öğren ayrıca bu soruyu gizli sormuşsun çünkü Galatasaray bu gruptan çıkarsa beni kapak yapmasınlar diye düşünmüş olabilirsin ayrıca sezon başındada Barça gibi yok rüya takım benzetmeleride yapmadık onlar medyanın uydurması istersen gir profilime bak spor ile ilgili sorularıma

0|0
    0|0
  • Yahu arkadaş sen bu ülke için oynadıklarının farkında değilmisin romenlerin aldığı puan seni niye bu kadar sevindiriyor, bizim kaybettiğimiz her puanda senin beşiktaşın benim fenerim seneye avrupaya gitmesi tehlikeye giriyor bunun farkına varın ülke ancak böyle bölünür avrupadaki takımlarımızın mağlubiyetinden haz alan insanın türklüğünü sorgularım ben arkadaş,bağıra bağıra diyoruz türkün türkten başka dostu yoktur diye ama bizim içimdeki asıl düşmanlarımız!

0|1
    0|0
  • Ligde takımların birbirlerinden nefret duymalarını bir yere kadar anlıyorum da Avrupa'da olduğunda kafam basmıyor. Yabancı forumları ne kadar takip ediyorsunuz bilmiyorum ama adamlar BJK yenildi FB yenildi GS yenildi değil "Turks" yazıyorlar.

Beşiktaş Braga'yı Chelsea'yi yendiğinde FB Sevilla'yı yendiğinde en az Bordeaux'u yendiğimiz kadar sevindim. Formada Ay-Yıldız var çünkü.

Hadi onu da geçtim, ülke puanı olan bir şey var. Seneye Beşiktaş veya Fenerbahçe şampiyon olursa ön eleme oynamak zorunda kalabilir. Bu bir Beşiktaş'lı bir Fenerbahçe'li ya da bir Galatasaray'lının hoşuna gider mi anlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • sen önce bi büyü 18- 24 yaş aralığına bi gel.. mal mal konuşuyorsun.. 0 çekmek problem değil ha ayrıca 1 puanımız da var şuan ama senin matematikte zayıf herhalde... ama bence senin unutmaman gereken bir sayı söyleyeyim 8-0 8-0 bu hiçte azımsanamayacak bir skor. senin gibi gerizekalılar yüzünden kendi ülkemin takımlarını yerin dibine sokuyorum aptal siktr git şimdi..

0|1
    0|0
    • sabri" bizim de kupamız var ama"

• burak attı mı kendini yere? bizim maçta aldığınız kalleşçe bir puanlar ve saire...bunlarla şamp. ligene gidin ben de destekliyim di mi sieeeeeeeeeeeeee

• sen malsın... bizim şampiyonlar ligine katılabilme hakkımız geçen senden geliyor sen bu senin olayını yorumluyorsun.. sizi geçen sene hakkımzla yendik mi yendik.. bitti hemde eze eze yendik aydının mükemmel golüyle yendik..

• avrupada gerek yok ki buna tamam türkiyede sallayalımda adamlar orada bizi temsil ediyo ya allahın rumeni bizden puan aldı türkiyeden sonuçta

eğer galatasaray yenerse ülke puanı artacak o puan artarsada senin beşiktasşın lig 5.si de olsa avrupaya gidecek en azından bunun için sallama adamlar biz için birşey yapıyo ya

yanlış anlama ben trabzonluyum ve galatasaray en çok bizi kızdırdı ama avrupa başka orada bayrak ülke bayrağı

0|0
    0|0
  • avrupa kupalarında türk olarak birleşmemiz lazım ülke puanı açısından da önemli ligde tamam rakipsin ama avrupa başka bir dünya oradan tek ülke için savaşıyorsun ben fanatik gs liyim ama fb nin limasol macında fb li olurum yani bunu gibi olmamız lazım bu kadar basit

0|0
    0|0
  • galatasaralılar ilk golünü attı diye seviniyorlardır bu maçtan sonra ama ilk gölünüzü kendi kalenize attınız haberiniz yok

0|1
    0|2
  • Buradayız hayırdır genç bir derdin mi var?

Geçmişi konuşmak istiyorsan Şampiyonlar ligi tarihinin en farklı skoruna bak gel sonra konuşalım;)

1|2
    2|2
  • Fakirlik başlarına vurdu bjkli panpalarımızın :(

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • nasıl çakıyorlar ama size ha ha .D :D :Dşevşenkobile kurtarmaazsizi haha

• fenerbahçeliyim ama beşiktaşı severim.hele şu zamanlarında.

0|0
    0|1
  • 3-5 ergen bisiler demiş bizim ergende takılmış gelmiş soru açmış...ben takım tutuyorsam yaptıklarına bakarım başkalarının ne dediğine bakmam ...

0|0
    0|0
  • 8 taşa saygılar

0|0
    0|0
  • Fenerin 0'ına ortak hiç kimse olamaz.Fenerliler gsyi tutuyor gibi izliyor ama alayı yalan dolan.Adamlar cluj her atağında sevınıyor yada puan kaybıbımıza.Adamlar herzaman gavurları tutuyor .Bunlar böyle herzamanda devam eder.Fenerbahce inşallah puan kaybeder.Fenerbahceli yüzde 80 kesim böyle.Yüzde 20'side delikanlı harbi türk takımını dışarıda destekliyor.Beşiktaşlılarda yüzde 50-50 .

0|0
    0|2
  • fenerbahçeliyim avrupada Türk takımlarının yanındayım formamı çıkarırım öyle izlerim. fenerin 0 ına ortak geliyor demek bjk nin 8 ine ortak geliyor demekten farksızdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...