Kapat

Güzel bir vücut için hap vs içmek sizcede saçma değilmi arkadaşlar?

Fitnessla ilgilenen biri olarak soruyorum bağımlılık yapıyormuş bir süre sonra o ilaçlar ben hiç denemedim ne dersiniz ?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• profesyonel olarak yapmayacaksan ya da kocaman pazularım omuzlarım olsun istemiyorsan.. hiç bulaşm ao tozlara ilaçlara.. ye tavuğunu balığını kırmızı etini... normal fit bir vücudun olsun.. boşver kardeşim...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 8

• Saçmalığın daniskası kardeşim. Bir besini doğal yollardan almak varken neden hapla, tozla alasın ki? Evet işe yarıyor ama herşeyin doğalı güzeldir.

0|1
    0|0
  • Gerek yok disiplin azim olursa hepsi olur

0|2
    0|0
  • Senin kast ettiğin haplar amino asit tarzı şeyler ise , saçma değil ama steroid den bahsediyorsan kullanılmasa daha iyi olur ama belli bir seviyeden sonra kullanmak gerekiyor

0|0
    0|0
    • Amino asidin pek yan etkisi yok ama steroid birnevi bağımlılık diyorlar bende öyle düşünüyorum

• Bağımlılık yapmaz ama kullanırken canavar gibi olursun , sonra steroidi bıraktıktan sonra eski haline dönüyor sun ve bu da psikolojini bozuyor. Bu yüzden başlayan bırakmıyor

• Alaksiz ve bilincsiz seyler bunlar, bbirincisi hap steroidse zararli ama aminoasitse degil bir sporvu olarak her türlü spor besininni supplementleri kullkullanıyorumm zararin aksine yararinu gormusuumdur

0|0
    0|0
  • denemeye değmez. normal yollarla denenmeli güzel vücut çalışmaları.

0|0
    0|0
    • Haklısın bro bende öyle düşünüyorum

• ben çok şükür kullanmadım ama kullananlardan biliyorum. sen istiyosan kullan @berkepeker

• yanlış biliyorsun dostum seninle her iddiasına girerim hiç bir yan etkisi yok protein tozunun :)

• denemek lazım

0|0
    0|0
  • ilaç değil o takviye besin yani suplemennt

0|0
    0|0
  • doğal yol en iyisi

0|1
    0|0
Yükleniyor...