Galatasaray - Cluj maçı yorumları neler?

Galatasaray Cluj maçı resmen patates tarlasında oynandı. Arena TT stadı gördüğüm en rezalet Şampiyonlar Ligi maçına sahne oldu. Yapanlar utansın gerçekten.

Zeminin kötü olmasına rağmen Galatasaray'ın teknik kapesitesi yüksek oyuncularla oynamaya çalışması da ilginçti.

Galatasaray - Cluj maçı yorumları neler? Gruptan çıkma umudu kaldı mı diyemiyorum, UEFA şansı var mı Galatasaray'ın diyeyim.

Güncellemeler:
Maçı izleyemeyenler için, sonuç Galatasaray 1 Cluj 1

0|0
7|29

En İyi Kız Görüşü

• arena gibi bi stada yakışmadı bu yağmur olayı üstünü şimdide kapatamıyorlar. topu yerden oynamaları hataydı. penaltı başlı başına fiyasko oldu. teknik hatalar var diye düşünüyorum takım karşısında farklı taktikler geliştirebilirlerdi

0|2
    0|0
    • top hic yerden oynanmadi macta, galatasarayin ceza sahasina yaptigi 73 orta bunun en buyuk kaniti

• ben gsden bahsedıyormm. takılmalar karsı takımda bıızım ıcın avantaj oldu

• neyse deplasmanda toparladik :) tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 6

• Penaltı oldğunda Felipe MALO atamaz dedim atamadı :) sanki içime doğmuştu ya penaltıya dikkat edin resmen kaleciye attı ya o kalite bir futbolcuya yakışmayacak amatörlükte bir penaltıydı .

Galatasaray'ın kadrosu ne olursa olsun Fatih TERİM Avrupa maçlarında bir eksikliği var ya bu adamla olmuyor bir defa başardı onda da UEFA kupasını aldı ,Fatih TERİM kendindeki bu hata değilde eksikliği mutlaka bulmalı .

0|0
    0|0
  • Oyle bi zeminde inatla topu yerden oynadilar ve penaltida melo gercekten o mactaki perfonmasiyla atamicagini belliydi selcuk atmaliydi ve elmander olan direk sansizligimizi gosterdi hele o macta hamitin cikmasi cok kotu oldu macin en itisi amrabatti ortalari gercekten iyiydi bi galatasaryli olara 1-1 e uzuldum tabikide

0|0
    0|0
  • iyi oynadılar ama o penaltı kaçmaz olaydı :))

0|2
    0|0
  • salaklar diyorum...çunkü bi cacık olmaz bu takımdan.

0|0
    0|1
    • Hayatında futbol maçı izlememişsin sanırım sen 90 dakıka full b askı ne demek bilmezsin

• @romeooo eee sonuç ne peki.. baskıyı kuran mı kazanıyo golü atan mı ... kendınızı kandırmayın :)...

• polemiğe gerek yok ''tecrubesiz'' gereken cevabı vermiş :)))

• Ofoofffff!

0|0
    0|0
  • Çok haklısın canım. :)

0|0
    0|4
    • Sen takımlara da inanmıyorsundur şimdi ? :D

• Ya Spagetti uzadı artık bu konu. Hadi ciddi şeyler konuşalım. :\

• Senin ağzını yırtarımmmmmmm ! ! !

Şimdi konuyu kapatıyorum ama yarın açılması gereken konularla karşında olacağım makarna ! ALLAH'a emanet ol. :)

Erkekler Ne Diyor 29

• şampiyonlar ligi gibi bir organizasyonun bu sahada oynatması tam bir rezalet bence üst düzey futbol oynanması gerekirken halı saha maçı gibi bir karşılaşma izledik ,oyuna gelince selçuk dururken ben melonun penaltı atmasına anlam veremedim galatasaraylı değilim belki o yüzden bilmiyorum penaltıcıları ama kesinlikle selçuk atmalı penaltıları

0|0
    0|0
  • hiç polyana olmaya gerek yok galtasarayda bir tane bile yırtıcı forvet yok... ne burak ne elmander nede umut... galatasarayın en iyi forveti milan baroş' tur o adam kadroda olsa çok değişik sonuçlar alabilirdik.. her insan sinirlerine yenik düşebilir ( fatih terim).. ama takımın bu kadar dibe vurdugunu gördüğü halde hala burak yılmazı oynatıyor.. sol bek zaten sıkıntı gidip çilek diye cris adında bi moruk aldılar.. zaten son 3 maçtır rakip gol atmıyor bize bizim defansa çarpıp yön değiştiren top muslerayı yanıltıp giriyor.. bkz: gençler birliği maçı 3 gol de bizim defanstan seken top.. yani demek istediğim futbol da en az hata yapan kazanır.. veya rakibine en çok hata yaptıran kazanır ama galatasaray geçen senki durumundan çok çok uzakta.. ve aydın kesinlikle oynaması gereken bir oyuncu engin aydın ve emre bu 3 lü varsa ve rakibi yenemiyorsanız taktik anlayışınızı değiştirmeniz gerek.. zaten galatasarayın taktiği şuan çözülmiş durumda ama fatih terim bir türlü değiştirmiyor...

0|0
    0|0
  • Saha kötü olmasa ve Cluj 10 kişi kalmasydı 20 li dakikalarda Gs 5 yerdi.

0|0
    0|1
  • Böyle taraftar olmaz. 90 dakika susup maç izleyen zaten taraftar değildir, seyircidir. 80lerde 22.000 kişilik Alisamiyende 35.000 kişi hiç susmadan tezahürat yapardık. Gece 1de toplanıp stad çevresinde, bilet kuyruklarında yatardık. Şimdikiler 5 dk kala gelir, izler giderler. Eskileri izlesin öğrensinler. Ultraslan da harekete geçsin artık...

0|0
    0|0
  • arenanın üstü kapatılmıyor mu öyle bir sistemi vardı ama futbol yağmur çamur kar demeden oynanan sert bir oyundur. güzeldi bence yağmurda ayrı bir zevk veriyor. hamittin şutları on numaraydı iyi oynadı defanstaki siyahi oyuncuları beğendim çok güzel oynadılar penaltı doğru karardı gol olsaydı işin rengi değişirdi yenebilirdik ama şansızdık büyü mü ne var o statta anlamadım adamlar orta yaptı çarptı daha ilk atakta gol oldu. ama üst tur şansımız var diğer maçları kazanırsak üst tur galatasarayımızın.

0|0
    0|0
    • Arenanın üstü 2013 yazından önce kapatılamayacak , anlaşmalar yapıldı fakat anlaşma yapılan şirket taahüt olarak 2013 yazını gösterdi kulübe..

• 2.tur şansı var. Cluj'u Braga'yı deplasmanda yenmek hayal değil. hayal olsa bile Türk takımları çok hayali gerçeğe dönüştürdü. Braga ile cluju yendikten sonra gruptan çıkar. Ayrıca gs nin kupayı aldığı yıl da ilk 3 maçtan sonra 1 puanı vardı. Bekleyeceğiz.

Not: Galatasaraylı değilim.

0|1
    0|0
    • keşke diğer takım taraftarı arkadaslarda senin gibi düşünse..

• gruptan çıkma şansı bana göre yok galatsarayın ama belki bir ueafa şansı olabilir galatasarayın bugünki futbolu hava muhalefeti nedeniyle istenilen düzeyde olamadı malesef cluj bana bu grupta sonuncu olaccak gibi görüyodum fakat adamlar 4 puan topladılar bide şunu sölemeden geçemeyeceğim hamitin saktlanmamış olarak saha dışarı alındıysa tam bir fiyasko diyebilirm fatih terimin yönetimine

0|0
    0|0
  • Beyler sene basında bize Burak yerine Newcastle daki Demba Ba gelseydi o zaman ayırtıcı forveti görürdünüz adam manyak oynuyor kazma buraka on basar. yalnız dedigimiz gibi mantıklı olun Braga ve Cluj deplasmanlarda yenilmeyecek takımlar degil 2 macı kazanalım yeter bize biraz pozitif bakın tamam galatasaray biraz beceriksiz hatta biraz yetersiz ama kaliteli oyuncularımız var lütfen dikkat biz Galatasarayız en azından UEFA ya gidebiliriz.

0|0
    0|0
  • Şimdi Galatasaray aynı Milli takıma döndü gruplarda yani gruptaki diğer takımlar puan kaybedecek Galatasaray hep puan kazanacak deplasmanda birde türkiyede aynı şekilde gruplarda tamam zeminin azizliği varda futbolcuların kaçırdığı gollerde adamlar bir kere geliyor gol atıyor öyle yada böyle çarparak biz 100 kere gitsek 1 tane atıyoruz işte aradaki fark burda beceri yok Gerçekten maçın hakkı bu değildi yazık

0|0
    0|0
  • Yorumlara baktım kimisi dany i kendi kalesine gol attı diye kızıyor kimiside forvetlere kimiside zemine.Bence terimin en büyük hatası melo yu oynatması ve engini oynatmaması bence 11şöyle olabilirdi

muslera, eboue, semih, dany, albert riera,(bakıyorumda kimse rierayı fark etmiyor),Engin,Selçuk,Emre Çolak,Nordin Amrabat,Elmander,Umut

Orta saha böyle olsaydı daha iyiydi

0|0
    0|0
  • Guruptan çıkacağımıza pek inanmıyorum artık. Kim ne derse desin bizim Arda Turan gibi ayakta top tutabilen bir futbolcuya ihtiyacımız var. Böyle Trabzonspor usülü doldur Burak'a boşaltsın oyununu kabul etmiyorum ben. Belki bu maçta zeminden doalyı böyle olabilirdi ama her maçta da aynı oyun yav !

1|0
    1|4
  • Beklicez Görüces , Bakalım Tarih tekerrüden İbaret mi ? Kupayı aldığımız senede ilk 3 maçımızda puan yoktu.. Bakalım bundan sonra ne olcak.. ? İşi Zora soktuk acıkcası ama; umutlar tükenmemeli.

0|1
    0|0
  • guruptan çıkma şansıda var yanlız dışarda oynuyacağımız maçları yenmeliyiz ben kaçan penaltıya çok üzüldüm keşke atsaydık

0|0
    0|0
  • İki takımda öncelikle aynı zemınde oynadı bu bir. İkincisi zemin iyi olsaydı gs 3-5 fark atardı diyenlere gelince.. Emin olun atamazsı nedenini söylim. Çünkü cluj bu sene sandıgınız gibi kötü oynamıyor. Adamlar iyi. Ve farkettiyseniz hucumcuları sürekli sağdan atıp kaçmaya çalıstı yanı hızlarını kullanmak istediler... Zemin iyi olsaydı eğer o topçular emın olun 5 kere muslerayla karsıya karsıya kalırdı..

0|0
    0|1
  • meloya vereceğiniz yıllık ücreti,stadyumun üzerini kapatmaya verseydiniz maç bizimdi...

1|1
    0|0
  • En iyisi.

0|0
    0|0
  • Ben böyle ş.. böyle eyyamcı hakem görmedim resmen cluju katletti . 11-11 devam etse 2-0 veya 3-0 biterdi bu maç yazıklar olsun hakeme

1|0
    0|1
  • ortadan oynadılar salak gibi bi kanattan oynadılar amrabatla o da gol oldu kanattan oynayacaklardı ama bundan sonra maçları alması lazım ve burdaki manchester macını alıcağından hiç şüphem yok umarım diğer maçları alırlar

0|0
    0|0
  • rezalet

0|0
    0|0
  • Uefa şansı var,ancak bu saatten sonra kimi yenecek bütün takımlara yenildi.

0|0
    0|1
    • galatasaray forvetleri çok kötü bnce topu ayaklarında tutamıolar bide dany çok kötü

• rahat olun bu gruptan çıkacaz

0|1
    0|0
  • Türkiye'de zemine değil futbolcuya para basar kulupler yağmurda böyle ansızın bastırır

0|0
    0|0
  • ahh tabiat ana ahhh diyorum bennn

yagmur yagacak gündü tamda

0|0
    0|0
  • Felipe Melo penaltıyı kaçırmasa maç bizimdi...

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum artık. Saçmaladılar iyice.

0|0
    0|0
  • patetes tarlasını bırak pirinç tarlasına döndü stad resmen

0|0
    0|0
  • 4-1 galatasaray alacak.

0|0
    0|0
  • Tuvaletlerinde seks yapılan bir stadtan ne beklersin ki stadınız cenabet

0|0
    0|1
  • Şampiyonlar ligine hiç ama hiç yakışmadı bu maç ve zemin.Galatasaray bastırdı rakip full defans yaptı ve sadece ileriye vurdular.Galatasarayda oyuncular top gitmiyor dahada çalım atmaya çalışıyorlar.Muslera bu garanti sağlam kaleci değil her mac 1 gol garantisi var adamın en kötü.Bu oyunla galatasaray çoook zor ama çook zor.Ama uefa olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...