Benden hoşlanan bir erkeğin uçkuruna düşkün olup olmadığını nasıl anlarım?

benden hoslanan bir erkegın uçkuruna düşkün olup olmadıgını nasıl anlarm? biraz detaylı anlatırsanız sevinirim arkadaslar.

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler belli bi olgunluğa gelene kadar, cinselliğe olan merakını giderene kadar düşkündür ki bazılarının düşkünlüğü yaşlarıyla alakalı değildir kaç yaşına gelirse gelsin düşkündür.. Her erkek bi kızdan cinsellik bekler bazıları ise sevdiği kıza dokunamazlar kıyamazlar ama ne yazıkki bu dönemde öyle erkekleri bulmak zordur..

Soruna gelince eğer seni seviyorsa ve cinsellikte bekliyorsa belli eder kısa bi zaman sonra ama bu konuyu sen istediğin noktaya getirebilirsin yaşarsın yada yaşamazsın sana kalmış bişey ama seviyorsa anlayış gösterir beklemez içinde saklar.. Cinsellik kötü bişey değildir bekleyenlere sapık gözüyle bakmamak lazım.. Tabi karşındakinin tipik ergen merakı yok ise önceden bişeyler yaşamış ise..

Birde o yaşlardaki tipik ergenler varki uçkurundan başkasını düşünmezler.. Eğer konuşmaları esprileri o yöndeyse ciddi olarak al karşına konuş anlayış gösteriyosa seni zorlamıyosa sorun yok fakat anlayışlı gibi davranıp zamanını kollayanlarsa bu konuşmana rağmen muhabbeti devam ettirenler.. Psikolojik baskıdır aslında bu.. Yaşıcaksanda yaşamıcaksanda başta kesinlikle hayır de tepkisine bak. Birde sana bakışları çok önemli yakası açık bişey giydiğin an onların dikkatini çeker bakışları kayar.. Birde en önemlisi genel düşünce yapısı. Cinsellik konusunda değilde kız erkek konularında tartış onunla fikir alışverişi yani.. Birazcık söylediklerinin zıttını söyle sinirlendir anında dökülür zaten başta mantıklı konuşmaya çalışır senin istediğin cevapları verir ama laf cambazlığı yapman gerekir bu durumda da..

Bi yoluda öpüşürken ne yaptığı beline sarılması değilde elini nereye koyduğu sırtına mı aşağıya mı, seni kendine ne kadar çektiği(!) vb.

Bu konularda biraz cin olmak gerekir bi kaç kere kullanıldığını hissettiğin an yada gerçekten kullanıldığın an zaten birinin gözüne bakıp bi kere konuşmak yetiyo anlamak için.. Tecrübe yani bu şekilde anlatmakla (bariz olmadığı sürece karşındaki tecrübeliyse yani) çok anlaşılabilecek bişey değil..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Uçkuru da o adamın ama... Bir adamı uçkuruna göre değil, adamlığına, karakterine, sana yaşattıklarına göre değerlendirmelisin

1|1
    1|0
    • karakterıne gore dgerlendırıyorum zaten tedbir amaclı soru sormam garipmi geldi

• sevgilim değil zaten büyük ihtimal olmycak onunla

• İyi cevap vermişsin sorana :)

• Kapının kenarına gel, bacağını sıyır ve çıkart .. Bi' hareketlenme olursa uşakta anla ki uçkurcudur :D

0|1
    1|0
    • seviyeli olur musun

• Ya anla da işte, eğer cinsel bir konu veya bi' yakınlaşmanız olursa eğer yavşıyorsa yol ver gitsin ;)

• Sen de diğer kızlar gibi önyargılı ve aptal denemelere kalkışma. Bir erkek gerçekten uçkuruna düşkün olsa Sen hiçbir şey demeden o hemen senden birşeyler ister.

0|0
    0|0
  • Bak şöyle anlatayım hemen sinemaya gidelim der. Çünkü sinema çok iyi ortamdır bu şeyler için. Ya da buluşalım hemen der ama çok aceledir. Mesela sana tek buluşalım derse gitme. Ya da buluşmaya arkadaşlarımla gelicem dersin. Geceleri hemen işi cinselliğe getiriyorsa. Sürekli oradan konu açmaya çalışıyorsa

0|0
    0|0
  • dini inanç seviyesine bakman yeterli davranışları dine uygun mu diye... bak ama ben sana çocuk namaz kılıyor mu oruç tutuyor mu diye takip et demiyorum asla bir kişiyi namazla oruçla dini yaşadığına ve haram helale dikkat ettiğine bakmam

1|0
    0|0
    • anladım güzel bir örnek tabiki ama nasıl anıycam o zaman

• daha önceki sevgilileriyle ne kdar samimi olmuş mesela cinsel yönden yani zinaya falan dikkat eder mi böyle yani... ben böyle dini inancımın iyi olduğunu düşünüyorum ve zaten haram ve helale dikkat ediyorum şuanki seviglim zaten kapalı ve elinden bile tutma taraftarı değildim ve ztn o da olmaz dedi yani bu şekil birisiyim ama nasıl anlarsın biraz orası karışık k.b daha fazla yardımcı olmak isterdim... :(

• pekala tesekur ederim yinede:)

• '' Sorma kişinin aslını, muhabbetinden belli eder. '' derler. Bu sözde yeteri kadar olayı açıklığa kavuşturabilir..

0|0
    0|0
  • senin için 1 ay penis kelepçesiyle gezmesini iste... dayanırsa ve 1 ayın sonunda da azıtmazsa aradığın gibidir

0|0
    0|0
  • Çok basit kendini ağırdan satıcaksın 1-2 ay çıkıp elini bile tutmucaksın hiç sex muhabbetine girmiyorsa tamamdır. Bu biraz riskli ama şunuda deniyebilirsin seni istiyorum de denemek için evleenmeden yapmıyalım derse tamamdır.

0|0
    0|0
  • kimlerle arkadaşlık ettiğine bak çok çabuk ele verir kendini

0|0
    0|0
  • Eline koz ver :) biraz bel altı konuş sazan gibi atlarsa yol ver :)

0|0
    0|0
    • pek bir raya gelmıyoruz gelrsekte kalabalık oluyoruz en ufak bsey desem yanlıs anlasılabilirim ama

• bunu zaten yüz yüze yapmanı tavsiye etmem elinde olmadan farklı sonuçlar doğurabilir bu yüzden mesajlaşma yolunu denesen :)

• İsme göre kişilik analizi yap.

0|0
    2|0
  • senin yaşlarında uçkuruna düşkün olmayan erkek yoktur kendini kandrma

0|0
    0|0
  • nefes alışverişlerini hızlı hissedersen o zaman kork :D

0|0
    0|0
    • böyle bişey yok düzeylı olun braz

• Nefes alışverişi hızlıysa yanımdayken heycandandır belki ? illa başka niyetmi yani ?

• heyecanlı olduğu zaman başını çevirir heyecanını dindirir..elbet o heyecan gider..ama öbür türlüde hiç durmaz kızın yanında ayrılıncaya kadar

Kızlar Ne Diyor 2

• Öyle erkek aramak samanlıkta iğne aramak gibi bi şey. Gel vazgeç bu sevdadan. Sen sadece bu düşkünlüğü sana yansıtmayanını bulmaya bak.

0|0
    0|0
  • Geneli öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...