Bir kızı veya erkeği elde etmek için neler yapardınız?

Hayatınızın kadını veya erkeği olacak kişiyi elde etmek için neler yaparınız ?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Elde etmek için zayıf noktalarını bilmek gerek... Bu da uzun sohbetlerle anlaşılır. Hemen olacak şey değil. Ya da sen farkında olmadan onun çok hoşuna gidecek, zaafı olan bir şey yaparsın, senin için önemsizdir onun için önemlidir, böyle de elde edilebilir. Değişir..

0|1
    0|0
    • suskundan korkmak gerek hayatı satranç gibi. desene küçük önemsiz detaylar büyük hadiselere yol açar diye :)

• aslında ne kadar çok tehlikeyi seviyorum bi bilsen :) insanın kalbi ağzına geliyor kalp atışları maksimum adrenalin tavan yapmış sinirler gerilmiş. düşünmesi bile güzel :))))

• :))) O zaman en teklikelisinden birisini bulursun inşallah şööyle kalbini çalan tehlikeli biri :)))

Kızlar Ne Diyor 7

• Hemen hemen hersey. yaptim ve degdi.. bana geldi sonunda kendi kendine :))))

0|0
    0|0
  • Hiçbişey yapmam. Hayatımın aşkı olucaksa olur zaten bi şekilde.

0|0
    0|0
  • olduğum gibi davranırdım.

0|0
    0|0
  • Ne gerekiyorsa yaparım :)

0|0
    0|0
  • kimseyi elde edilecek bir mal olarak gormuyorum. birey olarak gorunce her sey enfes oluyor.

0|0
    0|0
    • elde etmek ile satın almak arasındaki farkı görmekte ayrıcalıktır :)

• hiç denemedim ama tavsiyene memnun oldum :) kulağımıza küpe olsun buda :)

• onu en son yapıyorum kenk =)

• oturup isteğimin geçmesini bekliyorum.

0|0
    0|0
  • henüz dağları delecek kadar sevilecek biri çıkmadı karşıma ama çıkarsa ısrarla peşinde koşarım :))

0|0
    0|0
    • o karayollarında çalışıyordu o yüzden dağları deldi günümüze örnek olsun diye :) bi insanı herhangi bi sebepten sevemezsin aşk olarak sebepsizdir.

Erkekler Ne Diyor 12

• bir insanı elde etmek için ne kadar çok uğraşırsanız sizden o kadar uzaklaşır olayın tamamen başı önemli olursa olur olmuyosa herkez kendi yoluna çünkü iş uzadıkça ne kadar istendiğini anlar ve bir beraberlik durumunda kaybeden siz olursunuz çünkü siz karşı taraf için gözünüzü karartıp herşeyi yaptığınızda bu onu anladığında tamamen sizi garanti görür...

1|0
    0|0
  • ne gerekirse yaparım fakat fazla naz a gelemem olmayacak gibiyse vede olumsuz cevap alıyorsam ondan yapacak bir şey yok derim çekilirim...

0|0
    0|0
  • ~ Aslında pek bir şey yapmıyorum. Olduğum gibi davranıyorum, etkileniyorlar. Ama etkilenmeyen olursa deliye bağlarım. Koluma takana kadar mücadele..

0|0
    0|0
  • Onu silahla tehdit ederim.

1|0
    0|0
  • Merak etme bende senden hoşlanıyorum derim :)

0|0
    0|0
  • ya benimsin ya kara toprağın.. :D

0|0
    0|0
  • hiç bir şey

0|0
    0|0
  • Hiç bişi yapmazdım açıkcası

0|0
    0|0
  • bunun cevabını veremem ama bana yapılanı özetliyim :) Önce sırnaş sonra naza çek :)

0|0
    0|0
  • Oturup çekirdek çitlerim

0|0
    0|0
  • bilmiyorum halen düşünüyorum ne yapsam diye. karar veremedim

0|0
    0|0
  • Elde etmek için? Hmm.. Gidip ellerdim.

0|0
    1|0
Yükleniyor...