Artık yeter dediğim noktadayım bir bakın uzun değil

onun beni bazen sırf gezmek tozmak adına hiç yerine koyduğunu düşünüyorum değersiz olduğumu hissediyorum beni kaybettiğinde çok üzülüceğinide biliyorum çnkü yıllar oldu artık oda birçok şeyin farkında ama yalnız kendini düşünüyor artık yeter diyor insan sizce nasıl devam edeyim nasıl anlasın çok üzdüğünü beni iyi niyetimden hiç üzüldüğümü belli etmedim napayım sizce lütfen bakın yaa

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ne hissediyorsan açık açık söylemelisin ona.

0|0
    0|0
    • söyledim hiç yerine konulmayaı haketmediğpimi söyledim ama anlasın ya öyle bişi yapayım ki anlasın kokrsun ya

• peki öyle yapıcam çok teşekkür ederim düşünmüştüm ama nasıl olur demiştim kesinleşti kafamda sağoln

• Rica ederiz.

Erkekler Ne Diyor 6

• sende ona biraz onu iplemediğini hissettir bence bırak biraz arayıp sorma üzerine düşme sana ne oluyo dediğinde gerekenleri söyle yoksa sen üzüleceksin daha sonrada canına tak diyecek tamamen kopacaksınız onun yaptığını yap anlayacaktır seni

0|0
    0|0
    • peki teşekkürler sanırım bunu denemeliyim

• bence kimse kendini değersiz hissettiği birinin yanında olmak istemez sende istemiyosun aslında ama seviyosun ayrılmak istemiyosun o seni kaybedince çok üzülcek değilde sanki sen kaybetmekten çok korkuyosun açık açık konuş biraz birbirinizi özleyin

0|0
    0|0
    • o beni kaybettiğinde neler yaşayabileceğini biliyor ama farkına vardığında geç olacak haberi yok evet onu çok seviyorum ve doğru kaybetmek gerkten istemiyorum

• sende ayrılmadan senin kıymetini bilsin istiyorsun peki ona çantada keklik olduğun hissi verme

• Merak etme 1 aya kalmaz onun üzülmesini boşverip zaten ayrılacaksın bayan

0|1
    0|0
    • çok yıl oldu ama 5 yıl oldu ilişkimz ya

• İsterse 10 yıl olsun 15 yıl evli olupta ayrılanlar dolu memlekette o yüzden sıkıntı yok bayan :)

• peki teşekkürler

• devam etme desek etmicen mi

0|0
    0|0
  • yapcagin bi sey yoq

0|0
    0|0
  • Uzun değil mi ? O üzülmez ama.

0|0
    0|0
    • uzunsa afedersniz çok uzun değil demeliydim sanırım neden üzülmez dednz anlamadm

• O anlamaz hiç birşeyi.Bırakmak istiyorsan da bırak.

• peki teşekküler

Kızlar Ne Diyor 3

• bırak bence ,ben öğrendmki ben daha değerlym ,kmseye iilik yaramıo yıprandğnla kalıosun,sende değerli oldgunu öğren bence bi an önce

0|0
    0|0
    • değerli olduüumu biliyorum ama elimde değil yıllarıımı vermiş olmama acıtıyor ya resmen hemde çok ama artık kendime gelsem iyi olucak

• bencede gel bi an önce ,snra vah vah dersn

• kesinlikle çook teşekkürlerr

• aynı dertten muzdaribiz hatta o kadar mutsuzum ki bugün onu ilk kez aldattım başkasıyla buluştum sırf ilgisi için. ve pişman değilim. tabi ki bunu tavsiye etmem ama onunla konuşabilirsin bide en önemlisi bi insan bi insanın kıymetini en güzel onu kaybedince anlar bunları söyleyip bi ayrıl eğer seviyorsa zaten buna müsade etmez. bide şunu sakın unutma o iyi niyetin o farkında olmasa da onun içini öyle bi ısıtıyor ki seni kaybettiğinde içini yakacak. fakat erkekler anlamıyor işte üzdüğünü ilgisiz bıraktığını anlayamıyor en güzeli ağlayarak hoş bi anda hepsini söyle onu kırmadan naif bi şekilde anlat mutlaka farkına varacaktır.

0|0
    0|0
    • peki szizin içinde üzüldüm öyle yapıcam beni züldüğünü anlaması gerekiyor çnkü ben artık ölüyorum içimde eriyorum sanki yok oluyorum ben ben değilim sanki yaa

• Seni kaybedebilecegini ona hissettirmen gerek. Cantada keklik olmadigini gostermelisin.

0|0
    0|0
    • off off peki teşekkürler yapıcam artık yeter bukdrı

Yükleniyor...