Bayram felaketinin farkında mısınız?

-Nasılsın , ee daha daha nasılsın

-Al çocuğum 2-3 tane al şekerden

-Aaa akşam yemeğine kalsaydınız

-Tüh bozuk yok parada veremiyorum

NOT : Para vermeyen büyükleri kınıyoruz !

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• :)) Ya ben küçükken bana 5 tl abime 20-50 tl verirlerdi. Hep büyümek istedim. Ula büyüdük bu sefer para vermiyorlar ne iştir anlamadım :)) Hayır yani şekere de razıyım tamam :)

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben Kızlarsoruyorun sahibinin elini öpücem.

1|0
    0|0
    • Mantıklı :) Yaş itibariyle büyüksün benden , bende seni elini öpim para ver espa olur mu :/

• 1 yaştan bir şey olmaz :)

• şeker kakalayanları, 1 kelime konuşmamalarına rağmen biraz daha kalın diyenleri bide para vermeyenleri çoook si... seviyorum.

1|0
    0|0
  • ~ Kurban bayramı masraf bayramıdır. Kime "Nasılsın?.." diye sorsam işten güçten dert yanıyor. İnsanlar bazen çok sıkıcı.

1|0
    0|0
  • Önüme mendil serip o cadde senin bu sokak benim dilenecem,harçlık veren yok bari kendi harçlığımızı çıkaralım :((((((888

1|0
    0|0
  • aynen nasılsın sorusunu hiç sevmem.10 kişi ayni soruyor bana sıra ile sorunca boğulcak gibi oluyorum

1|0
    0|0
  • AT Kadar adam oldum ne parası :D Para dağıtacak yaşa geldim :D ama ben bu yıl et dağıtcam sanırım :D AT Eti :D :D

1|0
    0|0
    • Hahaha :) Bozuk para ayarla da apıya gelen çocuklara verirsin :)

• bi şekerlik içine 5 kuruş doldurup "Alııın alıın hepsini alıııııınn" diye balkondan sallayabilirim :D

• Bu yaşta ne harçlığı

2|0
    0|0
  • yaş kaç? merak ettim valla .d

1|0
    0|0
  • evet bencede

1|0
    0|0
  • Bayramda başka şehirde olacağım için problem yok.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynen

1|0
    0|0
  • Misafirlikte sunulan güzel yemekler yüzünden bütün evleri baştan aşşağı gezebilirim.

1|0
    0|0
  • Çok sıkıcı geliyor bana bayramlar.

1|0
    0|1
Yükleniyor...