Hırslı mısınız? Hangi konularda hırslısınız? İş konusunda mı, okulda mı?

Hırslı mısınız? Hangi konularda hırslısınız? İş konusunda mı, okulda mı?

0|0
158

En İyi Kız Görüşü

• iş konusunda da okulda da hırslıyımdır.sonuclarını almak ayrı bir zevk :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Her konuda hırslarım var ama asla hırslarımın beni ele gecirmesine izin vermem takıntı haline getirmem

0|0
    0|0
  • Her konuda hırssızım

Hırssız söylemesi güzel kelime

1|1
    0|0
  • hırs değil de azimliyimdir yani snır tanımam. Yeter ki zorlandığımı hissedeyim. Rampada düz yoldan ddaha hızlı yürürüm.

0|0
    0|0
  • genel olarak pek hırslı sayılmam ama herhangi birşeyi kafama takarsam aklınıza gelebilecek herşeyi 2. kez düşünmeden yaparım

0|0
    0|0
  • iş konusunda çok hırslıyım gözüm hiçbirşeyi görmez

0|0
    0|0
  • zor severim ve sevdiğim bir durum söz konusuysa hırs benimdi ama değilse yani birinin gazıyla falan tırt sallarım gider :)

0|0
    0|0
  • İş

1|0
    0|0
  • hırs insanların hedef ve ideallerinin peşinden gitmesi için lazım olan bir nevi yakıttır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• hırs değil de azimliyimdir çünkü hırs da yarış duygusu bi yarışma var ama azimde yapabildiğinin en iyisi okulda ve işte de hırslıyımdır yeter ki kafama koyayım yapamayacağım iş yoktur.

0|0
    0|0
  • Hırslı bir yapım var , yenilgiyi sevmiyorum .

0|0
    0|0
  • okul konusunda da iş konusunda da fazlasıyla hırslıyım özellikle iş konusunda gözüm çok yükseklerde

0|0
    0|0
  • Kendime hedef seçtiğim her konuda hırslıyım.

0|0
    0|0
  • hırs olumsuz bir kelime gibi geliyor,azimli demek istiyorum onun yerine çok azimliyimdir bir işi en iyi şekilde yapmak isterim onun içinde çok çalışırım ama bu kesinlikle birileriyle yarış şeklinde olmaz,tek rakibim türk hava yolları:)

0|0
    0|0
  • Her konuda

0|2
    0|0
  • Ne yazıkkki kendime hakim olamıyıcak kadar takıntılı ve hırslıyım.. ama sizin sorularınız için geçerli deyil..:=)

0|0
    0|0
  • iş okul konusunda hırslıyım ask konusunda hıç hırslı degılımdır amakonu okul ve ıs oldumu en mukemmelını en ıyısını yapmak ıçın kendımı yerım

0|0
    0|0
  • Ders harici her konuda hırslıyım

0|0
    0|0
  • Pek hırslı değilim galiba, özellikle derslerde.

0|0
    0|0
  • kafama takılan şeylerde evet

0|0
    0|0
  • okulda oldukça hırslıyımdır yani...

0|0
    0|0
  • hayallerim konusunda hırslıyım. iş değil genelde kafamda projeler fikirler vardır. ve ilk ben bulan yapan olmayı arzularım. tek eksiğim disiplin

0|0
    0|0
  • Eskiden okul konusunda hırslıydım. Sonra geçti. İş konusunu bilemeyeceğim. Çalışmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...