İlk aşkınızla yıllar sonra karşılaşsanız?

üzerinden 6 yıl geçmiş olan eski sevgiliniz ilk aşkınızla aynı dersanede karşılaşsanız neler hisseder neler düşünürsünüz ?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• o zamanlar aklıma gelirdi. Duygulanırdım derinden bir nefes alır verirdim. Ama mutlu da olurdum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Dershanede karşılaşma ihtimalim yok maalesef... Belki bir gazete veya tv binasında veya bir vapur veya uçakta karşılaşabilirim... Muhtemelen evli ve kucağında çocuğu olmuş olur...

0|0
    0|0
  • ben karşılaştım görmemiş gibi yaptım o şiş pişt dedi duymamazlıktan geldim adımı hatırlayamadı herhalde :D

0|0
    0|0
  • İlkokul aşkımla her hafta karşılaşıyoruz. Annesi benim annemle gün falan yapıyo evde.

İki sokak aşağıda oturuyor ayrıca..

0|0
    0|0
  • benim oyuncak kırmızı araba sende mi kalmıştı derim. bir de eee neler yaptın anaokulundan beri anlat derim

0|0
    0|0
  • Daha ilk aşkımı tanıdımda yıllar sonra karşılaşması kaldı. Bakalım zaman ne gösterecek.

0|0
    0|0
  • hortlak gördüğümü sanar ne bulursam fırlatırdım hiç ölü dirilirmi beaa :D

0|0
    0|0
  • yuzum kizarir

0|0
    0|0
  • ilk aşkımla yıllar sonra karşılaşırsam kim p..çin babası diye sorarım

0|0
    0|0
    • offf seninki daha da sert be arkadaşım :D vurdun tokatıı direk suratına :D

• işte o biraz insana koyuyor ama sen belkide daha iyilerina layıksın be arkadaşım..

• Zamanında O selülitli totona sallamadığın herife bak da neleri kaçırdığını gör derim..

0|0
    0|0
  • ondan sonrasında hayatımda birileri olmuşsa 6 değil 26 yıl geçse bişey hissetmem artık

0|0
    0|0
  • hiçbirşey veye birçok şey yaşamadım

0|0
    0|0
  • Özel birşey hissetmem ve düşünmem.

0|0
    0|0
  • Herhangi birşey hissetmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Koca bi hiç.

0|0
    0|0
  • İlk askımı yolda görsem hatırlar miyim onu sorsan ya...

0|1
    0|0
  • biten tamamen bitmiştir silinmiştir.. tanımam bile..

0|0
    0|0
    • wwaaaw cok sert :))

• yaa o içimde yaradır benim ilk okul 4 cü sınıftan beri o günden sonra notalara küstüm ben şarkı söylemedim bi daha ya gecen denk geldi yanında kocası karnı burnunda bakıyo yüzüme bak bak b..k var tüüüü evlendigi adamın tipine bak ya

• zaten boy varkı vardı arkadaş hobbit miydi neydi anlamadım :)))

• öyle 6-7 yıldan bi şey olmaz

taaa çocukluk şeysi karşıma çıkarsa bünyede hafiften bi yamulma olabilir

0|0
    0|0
  • umrumda olmazki :D

0|0
    0|0
  • Tanımam herhalde :-)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...