Karın bölgem çok fazla nasıl erıtebılırım?

merhaba arkadaslar,
95 kıloydum 2.5 aydır dıyet yapmaya calısıyorum mumkun oldugunca.sureklı olmasada spor salonuna gıdıyorum yuruyorum bısıklete falan bınıyorum...uyelıgımın btmesıne 3 hafta falan var..haftaya aof sınavların dolayısıyla gıdemıcem zaten..bıde calısıyorum cunku..gerıye 2 haftam kalıyor..son 2 haftada yuruyus + sauna yapıcam..saunanın cok faydası oluyormus..8 kılo verdım toplamda su an 86 kıloyum.ama uyelıgımı devam ettırmıcem cunku kayıt yaptırsam mayısta 1 hafta gıdıcem sonra 2 hafta aof fınallerı dolayısı ıle gıdemıcem..sonra 2 3 hafta daha gıdıcem ramazan gelcek oruc falan olcak..bosuna para vermıs olcam yanı.onun yerıne mayıs hazıran temmuz 3 ay boyunca kendım dıyetımı surdurucem ve spor yapıcam ısyerınde spor ayakkabılarımı gıyıcemmeydanda ınıp 20-25 dk eve hızlı tempoda yurucem.sonra leslıe varmıs o cok ıyı 45 dk ondan yaparım..dambıl alayım dıyorum kolların sarkmaması ıcın ıyıymıs sanırım..kac kıloluk dambıl almak gerek..1 kıloluk mu ıyıdır yoksa yarım kıloluk mu?
bıde benım karın bolgem cok fazla kocaman yanı sankı erkek gıbı karnımda bırıkmıs.5 aylık hamıle gıbıyım :(( .karnım ıcın bısey yapmam lazım su aletı buldum ama bı bakar mısınız ıyı mıdır sızce?
http://www.hindirim.com/cosfer-ab-roller-mekik-ve-egzersiz-aleti-ls-9032
bıde su asagıda vercegım lınktekı alet tam olarak ne ıse yarıyor kollar ıcın mı acaba?
http://www.hindirim.com/revoflex-xtreme-karin-kasi-ve-egzersiz-aleti
60 kıloya ınmek ıstıyorum toplamda 35 kılo vermek ıstıyorum..25 kılo daha vermem lazım :(( ramazan bayramından sonra spor salonuna devam edıcem tabı..yardımcı olur musunuz?tavsıyelerınız var mı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu aletlerin ikisi de boş. Paranı boş yere verme. Kilo verme olayı sabır isteyen bir iştir. Salonda bir dayı vardı, ilk gördüğümde buna kim umut verdi lan? dediydim. Şimdilerde gözle görülür derece zayıflamış. Azim işi bu. Bolca kalori yak derim.

0|0
    0|0
    • ole mı dıyorsun napıcam pekı evde sence 3 ay bos duramam dıyetımi zaten surdurucem ama hareket de etmem gerek.. yukarıda yazdıklarımın tamamını okudunuzmu

• pro değilim ben, sadece okuyorum. Ama saat 5ten sonra yemek yememek kötü olur. Neden? Vücut depolama gereği duyar ve yediğini depolar. Diyetisyenler veya salondaki hocalardan daha doyurucu cevaplar alabilirsin. Bu arada neden onlara sorma gereği duymadın? :)

• ya onlara sorsam ne olacak. bı acayıpler herkese aynı lısteye verıyolar. ben o lısteyı attım cope kendımce lıste yaptım. sabah ıse gtımeden kahvaltı yapıyorum arada elma yesıl cay ıcıyorum oglen yemekte yarım kase corba ana yemekten ne varsa yarım tabak varsa salata yogurt ekmek yok.. daha dogrusu sabah kahvaltısında 1 dılım kepeklı ekmek dısında ekmek yok. sonra 3 gıbı actıvıa yogurt sadelerden 5 gıbıde greyfurt ve bol su elımden geldıgıncede spor ıste. bole bole verdım 8 kıloyu arada yedıgımde cok oldu ama yınede 3 kılo kadar yagdan 5 kıloda sudan verdım napcam ben ya cok moralım bozuk nasıl vercem bunca kıloyu :((

Erkekler Ne Diyor 3

• yuh a q 95 kilo nedir ya

0|0
    0|0
    • 95 dı sımdı 86 ıns 76 66 56 dıye gtcek :)

• Duzenli beslenme ve spor ;)

0|0
    0|0
    • onu bılıyoz da paragrafı okuyaydın keske

• Spor ve dengeli beslenmek

0|0
    0|0
    • onu bılıyoruz yazdıklarımı bı okusaydın ona gore yorum yapsaydın keske

• La sanki ben sana ye dedim yemeseydin de vermek zorunda olmasaydin ak

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende 93 kiloyum spor salonuna yazıldım ama sınavlardan fırsat olmadı para boşa gitti yani

0|0
    0|0
    • bende ılk yazıldım 1 ayım bosa gıttı cnım 2. ayda bıraz bıraz gttm.. gecen hafta full 5 gun gttm bu hafta ıslerım var gıdemedım haftayada gıdemıcem son 2 hafta full gderm 5 er gun ıns.. yanı toplasan 3 aylık para verdım 300 lıra 30 ekre gıtmısmdr anca 2 aylık 200 lıram bosa gttı benmde aman napım olacagı varms ama su bı gercek kı yemeden kesılmeden verılmıyor yemeden kesmezsen sadece kendını kandırırsın yedıgını erıtırsn ama kesersen yemeyı duzenlı spor yaparsan hem zayıflarsın hem de sıkılasırsın.. boyun kac

• 1.60 obez 2 . Derece

• benımde 1.53 bıldıgın obezım ıste derecesını blmıyom

Yükleniyor...