Kapat

Çuval olayının intikamını alabildik mi?

yoksa buna takılıp kalmamalı mıyız siyasette mantıklı düşünerek ortama göre mi hareket etmeli ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• benim bildiğim bir bardak su değilde bir testi su içtik.

1|0
    0|0
  • çuvalı kes.

0|0
    0|0
  • selam ben jill

0|0
    0|0
  • Tgbden mi bahsediyorsun ?

0|0
    0|0
  • Neyin intikamini almisiz adamlarin ussu var aciktan ulkemizde her yerde ajanlari cirit atiyor..

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Neyin intikamı ? Türkiye ile birlikte planlanmış bir gurur kırıcı senaryo idi çuval olayı. Oradaki askerlerin karşı koyacak gücü varken, üst merciilerden sessiz kalacaksınız yanıtını aldılar. Bunun intikamını kim nasıl alsın şimdi?

CİA eskiden bu ülkede gizli kapaklı yürütürken işini, şimdi burnumuzun dibinde ofisler açıyor.Bildiğin yasal bir şekilde.Ben sana senaryoyu söyleyeyim..

Nasıl zamanında Irağa saddamı getirdi CİA, sonra da demokrasi ayağına girdiler. Aynı şekilde şimdi saddam rolünü tayyip üstleniyor. İki gün sonra bize de girecekleri zaman görücez abd yalakalarını..

1|0
    0|0
  • Polat alemdar aldı ya intikamı

haberin yok mu :)

Kurtlar vadisi Irak filmi

Bunun için çekildi

0|0
    0|0
  • Onun intikamı önümüzdeki dönemlere kaldı.Eğer icabederse yeri ve zamanı geldiğinde fazlasıyla alırız.Hem genel hemde özel ;)

0|0
    0|0
  • alamadık alamayız da

1|0
    0|0
  • onu alabilmek için insanda,onur,şeref ve ölümden korkmayacak kadar cesaret olması gerekiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...