Biliyormuş gibi davranıp hiç bir şey bilmeyenler!

Hani birilerine adres sorarsınız, sorduğunuz kişide sanki çok biliyomuş gibi dığdısına kadar tarif eder sizde tarife göre gidersiniz ama bi bakmışınız kaybolmuşsunuz, yada telefondan anlamayan birine denk gelirsiniz kalkar telefonun bütün ayarlarını bozar sonrada lan çakma bu çin malı değiştir sen bunu der, başka birine ders sorarsınız alakasız cevaplar verir ama bilmediğini yinede size belli etmemek için elinden gelemi yapar, bu tür insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? sizinde varmı buna benzer biliyormuş gibi davranmak zorunda kaldığınız durumlar?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bİr Çin Atasözü ; "Türk 'e sakın adres sorma bilmese bile tarif eder."

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilmiyorsam bilmiyorum der geçerim. Herkes her şeyi bilemez. Bu kadar basit...

0|0
    0|0
    • yani sana adres sorsam bilmiyorummu diyeceksin? gerçekten bilmiyorsan yani, bazıları sıkılır bilmiyorum demekten ondan hani..

• doğrusuda bu zaten, bende kasmam valla bilmiyorsam bilmiyorum diyorum, hatta bazen denk geliyor, arkamda durup duran binanın yerini bile bilmiyorum dediğimde soran kişi aha burdaymış koca binayı görmüyonmu be deyip azarlıyo bide, aman bana ne ya..

• Aynen...

• kendini anlatmışsın tam

0|0
    0|0
  • Merhaba ben bilmiyormuş gibi davranıp herşeyi bilenlerdenim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayal güçlerine hayran oluyorum. Geçende biri adres sorup sanki aradığı adresi biliyormuşta karıştırmış gibi davranmıştı. Sonuçta aradığı adres konusunda hiçbir fikri olamadığını adresi teyyid için başkasını cepten aramasından anlamıştım.

0|0
    0|0
  • butip insanlara çok gıcık olurum kardeş ,adamların herşeyden haberi var bilsede bilmesede balıklama adlıyorlar onu da marifet sanıyorlar biryerdede açını yakaladınmı başlıyorlar bocalamaya,birşeyi ya bilirsin ya bilmezsin ,bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp demişler...

0|0
    0|0
Yükleniyor...