Lütfen herkes gerçek düşüncesini söylesin çok mu kiloluyum?

156yım 58 kiloyum annem çok kırıcı konuşuyor abimde aynı şekilde. Kocamansın ayı gibi oldun diyolar. Arkadaşlarım aşırı değil 4 5 kilo versem iyi olur diyolar. Kendi düşüncelerinizi söyleyin lütfen çok mu kiloluyum gerçekten?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Onun bunun dusundugu onemli degilde, sen ne dusunuyorsun? Rahat misin? Rahatsan baskalarinin soylediklerini salla.
    Valla kilo hakkinda kafayi yiyen kizlari anlamiyorum. Ben sahsen diyelim, bir arkadasima sarildigimda elim kemige deydiginde igreniyorum. Yedigin yemekten tat aliyorsan, kilom yuzunden saglik sorunun yoksa ve kendini iyi hissediyorsan, baskasindan sanane :)

0|0
    0|0
    • Haklisin ama kilomdan bende rahatsizim ya: (

Erkekler Ne Diyor 8

• yani 10 kilo fazla ve 10 kilo düşük kilo normal diyor doktorlar yani kilololumusun resimden bakmak lazım

0|0
    0|0
    • Üst bacaklarım kalın ve kalçam kalın

• ya boşver senin kilolu falan olduğun yok bence kilon normal yani standartlar dışında değilki kiloluyum diyorsun

• insanın aileside böyle yapıyorsa yazıklaaar olsun be kardeşim... aldırma sen birazcık verirsin zamanla

0|0
    0|0
    • İnşallah ya gerçekten çok üzülüyorum

• kendinle barışık ol ilk önce bende kiloluyum 3 ay da 30 kilo vermiştim bende ailemden baya laf yedim kilo mevzusundan

0|0
    0|0
  • Oran onemlı sımdıı 😂😂

0|0
    0|0
  • 45 max 48

0|0
    0|0
  • Demekki cirkinsin evlat olsa sevilmez tarzi

0|0
    0|0
  • bence iyi durum