Saçınızı nasıl yapıyorsunuz ?

Arkadaşlarınızla buluşacaksınız saçlarınızı nasıl yaparsınız ?

veya sevgilinizin ailesiyle tanışacaksınız saçınıza nasıl şekil verirsiniz ?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• elimle yapıyorum. yıka kurut jölele basit ya yormuyor kısa saç zaten karıştırdım mı tatlı duruyo, seviyolar beni ama ben onları sevmiyorum çünkü seveni sevmicem dünya kanunu. bak aklıma düşürdün ne çok isterdim bende onları sevmeyi ahh ahh yıkılsın bu dünya

0|0
    0|0
    • konu nerden nereye geldi :)

• Senle iyi muhabbet edilir sıkılmaz insan.

• ben çok ediyorum hiç sıkılmıyorum valla :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Novak jokoviç gibi şekil veririm

1|0
    0|0
    • hocam aç bir müzik dans edelim :) maşallah, inşallah! wuuuu hastayım bu profil resmindeki adama ;)

• Şu anda oynuyorum görmüyor musun inşallah? Ciddiyetinizi takının. Biraz ahir zamandan bahsedelim şimdi. Az sonra yoğun istek üzerine ilk defa ayakta oynıcam gangnam style.

• Federer gibi.

0|0
    0|0
  • 3 numara yaptım saçları taramak bile gerekmiyo.

0|0
    0|0
  • Bırakırım dağınık kalır :)

0|0
    0|0
  • bu şekil yeter

0|0
    0|0
  • Saçımın şekli benim için çok önemli.Elimle şekil veririm..

0|0
    0|0
  • yana doğru yatırıyorum..

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum..

0|0
    0|0
  • Açık bırakıyorum genelde

0|0
    0|0
  • Saçlarıma şekil vermemek için kısa kestiriyorum hep.

0|0
    0|0
  • Önleri kurbanlık danaya yalatıyorum, arkayı elimi tükürüp topluyorum böylece kendime has stilimi ortağa koymuş oluyorum.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• at kuyruğu genelde tercihim.. boynumun ve omuzlarımın açık kalmasını seviyorum.. daha asil ve çok rahat oluyor..

çünkü düşün ki tanışma, yemek, sohbet vs.. insanların karşısında abartı olmadan hoş ve doğal gözükmelisin.. ilk izlenimler her zaman önemlidir.. abartı her zaman göze batıyor.. (sözüm meclisten dışarı)

1|0
    0|0
  • Saçlarım özel buluşmalarda her daim fönlü olur

0|0
    0|0
  • DÜZ YAPMAYIN ARKADAŞIM GEÇTİ ONUN MODASI hacimli doğal yumuşak dalgalar daha havalı daha çekici .. bence erkekler de böyle düşünüyor..

0|0
    0|0
  • Günlük hayatta düz fönlü kullanıyorum erkek arkadaşımla buluşurkende düz fön,maşa yada değişik bir şekil verebilirim toplayabilirim şık şekilde.Ailesiyle ilk tanıştığım gün şık ve sade olmak için ensede sade bir topuz yaptırırdım

0|0
    0|0
  • Genelde düz fön.

0|0
    0|0
  • At kuyruğu

0|0
    0|0
  • Genelde düz yapiyorum.

0|0
    0|0
  • Düz