Galatasaray gruptan çıkabilir mi?

Galatasaray gruptan çıkabilir mi? Şayet çıkamazsa Fatih Terim istifa eder mi?

0|0
4|39

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• fb li olmama rağmen öldüm yaa.kendi kalesine gol atan penaltıyı kalecinin kucağına hediye eden10 kişe karşı üstünlüğü olan üstelik kendi sahasında oynayan bir galatasaraya nasıl bir başarı dileyebilirim.lütfen siz söyleyin.

0|0
    1|0
    • atamayana atıyorlar ne yazıkki.

• Sahanın azizliği.. Yoksa Galatasarayın çok rahat alcağı bi maçtı bu..

• Ben de Fenerbahçeliyim, top bizim kaleyi görmedi bile. Ama defans çok sakattı, Sabri çok güzel oynadı, Dany zaten başlı başına bir hataydı. Ayrıca Melo'nun o penaltıyı kaçırması kadar salakça bir durum yoktu. Bu maç kolaylıkla kazanılabilirdi ama hiç sulu bir sahada oynamadıkları için uzaktan şut çekilmeyeceğini bilmiyorlarmış, mazur görmek lazım. Bu arada kurban olsunlar sana Ahsen ablam, kimisi offside'ı bilmez. :D

• eleştirmeyin benim kuşlarımı :) istersinler yeterki herşeyin üstesinden gelirler terimde bi yere gitmesin terimin hatası yok . neden istifa etsinki türkiye uefa kupasını gördüğünde takımın başında yine terim vardı

0|0
    0|0
  • inanmak çok zordu ama çıktı evet

0|0
    0|0
  • galatasaray çıktı ama şans işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Bence çıkacak Gs gruptan.Çıkmasa da Terim istifa etmez.

0|1
    0|0
  • Bu akşamki maçı alamazsak gruptan çıkmamız mucizelere kalır. Çıkamazsak bile Terim istifa etmez bence.

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal çıkar, çıkacaktır... Ama Fatih Terim'in istifa etmesi gibi bir durum söz konusu olamaz diye düşünüyorum. Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum ki, Fatih Terim, artık Galatasaray'a yapışmış bir şey... O kadar kolay değil.

1|0
    0|0
  • Olayın artık Fatih'le alakalı olduğunu da zannetiyorum.Atağı biz yapıyoruz golü biz yiyoruz anlamadım.Lanetlendik biz...:/

0|1
    0|0
  • cıkadabılırız cıkamayadabılırız. ama fatıh terım yıne de ıstıfa etmemelı. bır takımın bır yerlere gelebılmesı ıcın ıstıkrar gereklı. adım adım ustune koyarak gıderse bu takımdan cok sey beklenebılır

0|0
    0|0
  • ben trabzonsporluyum.inşallah galatasaray gruptan çıkar.çıkmasını çok isterim. ama 10 kişi kalmış bir takımı hem de kendi sahamızda yenemezsek bu gruptan çıkmamız bence mucize.yine de başarılar dilerim galatasaraya.

0|0
    0|0
  • Galatasaray gruptan çıkar, çıkamazsa bile Fatih hoca gitmemeli

0|1
    0|0
  • çıkamaz herhalde 3. olur ama terim istifa etmez

0|0
    0|1
  • çıkar ama çok alengirli şeyler olması lazım öncelikle cluj ve braga deplasmanlarından puan alırsa kesin çıkar.

0|1
    0|0
  • maç bitsinde öyle yorum yapalım :)

0|1
    0|0
  • son sıradayız ama şansımız çok büyük iki maç kazanalım ikinciyiz bu takım çok iyi oynuyor ve istekli. ama burakla olmaz bu iş çok kazma

0|1
    0|0
  • Varsın çıksın. Fatih Terim' in istifa edeceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Terim in istifalık bi duruma gelceğini sanmıyorum. Ayriyetten GS yönetiminde de söz sahibi olucak yakında yakında.. İnş bu durumda transfer işini kolaylaştırır ilerleyen zamanda.

0|0
    0|0
  • braga macını alırsa çıkar cluj ve manu yu söylemiyorum bile ve terim istifa etmesi ne alaka? o kadar başarıya imza atmış adam niye istifa edesin ki

0|0
    0|0
  • Çıkar çıkmaz..terim niye istifa edecekmiş ? Sebep ?

0|0
    0|0
  • gruptan çıkalım yada çıkmayalım hocamızın arkasındayız o bir imparatör... ki gruptan çıkacaz merek etmesin kimse

0|0
    0|0
  • Fatih azıttı arkadaş geçen kameralara yansıdı burak şut çekti kalenin yanından gitti.fatih terime baktı o sırada fatih burağın annesine ve sülalesine kayıyordu kötü bir duru.burak bişey dese bida forma giyemicek .bence türkten directör olmaz.

0|0
    0|0
  • Galatasaray bu gruptan çıkar çıkmasına da en iyi derece olaraktan 3.lük çıkar :D fazlasını beklemek biraz mucize gibi şu anda. Fatih Terim i de kimse kovamaz galatasaraydan isterse kendi gider ki isteyeceğini sanmam.

0|0
    0|0
  • ben beşiktaşlıyım inş çıkar gruptan yoksa yanlış bilmiyorsam şam. ligine sadece bi takım gönderebilcez yani her şey fenerle gs ya kaldı beşiktaşımda olmasaydı biraz zordu

0|0
    0|0
  • Bi Ara Çıkar :D

0|1
    0|1
  • çıkamaz anca uefa ya gider oda gidebilirse terim istifa etmez bence yarı yolda bırakıp gidecek bir adam değil

0|0
    0|1
  • Bu maç yenersek çıkarız,yenilirsek hiçbir şey yapamayız berabere kalırsak uefaya gideriz :)

İnşallah 2-0 yeneceğiz :)

0|0
    0|1
    • Fatih Terim istifa etmez.

• Niye berabere kalırsak Uefa'ya gideriz? Beraber kaldık. Eee ne oldu? Gruptan çıkamayacağımız garanti mi? Yooooooooooooooooooooooooooooooooooo. Eee o zaman? Yahu bilip bilmeden konuşmayın be kardeşim.

• Ben bunu kesin bir yanıt olarak söylemedim benimde gönlüm gruptan çıkmakta ama öylesine bir yazı yazdım ama yenseydik puan sıralaması: 9,3,3,3 olacaktı şimdi ise 9,4,3,1 hangisi daha karlı?

Ben bu yüzden yazdım şimdi tüm maçlarımızı yenmek zorundayız.

• cıkacak bence

0|1
    0|0
  • Sinirden izleyemiyorum bilader.

0|0
    0|0
  • uefa bile zor nere çıkıyo

0|1
    0|1
  • işimiz zor uefa ya gıdersek ıyı bence...

0|0
    0|0
  • bence telaşlanmaya gerek yok o grupdan gs çıkar

0|0
    0|1
  • uefa ya gider

0|0
    0|0
  • guruptan çıkmasın zaten ş.liginde iş yapmaz gs..uefa ya gitsin daha iyi

0|0
    0|0
  • hayır çıkamaz