Önerebileceğiniz diyetisyen var mı?

arkadaşlar hatay/iskenderunda yaşıyorum 14 kilo fazlam var iskenderunda önerebilceğiniz diyetisyen var mı ya da evde uygulayabileceğim bir diyet varsa link atabilir misiniz veya buraya diyet programını yazar mısınız?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• yaşın çok genc. 14 kıloyu verebılrısın..

Yapacagın şey yedıklerınden aldıgın kalorıden fazla spor yaparak kalor yakmak... Dıye lısterı cok agır gelır pskoljın bır sure bırkatırır..

Yapacagın şu andakı yedıklerını yarıya ındırmek

beyaz ekmegı kesmek kepek ekmegı tam bugday ekmegı yada cavdar ekmegıne dönmen ve dılım sayını ıkıden fazla tutmanan..

Ilk gunler bol bol cacık yemen.. aşırı tuz şekerden uzak durman. abur cuburdan uzak dur.. Kızartmaydı hamur işiydi kes.. yıyecekelrını haşlama yemegee ozen goster..

Cacık senı tok tutacak...

0|1
    0|0
    • cacık ha bunu bilmiyordum deneyecegim

• bol bol yeşıllık ye.. demem o kı kendını dıyetteyım psıkolojısne sokma .. Bırakırsan daha fazlasını alırsın.. Azalt yedıklerını ...

• tamm dostum teşkkr ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• bebegim birak su diyetisyenleri ya...

insanin vücudu herkeste ayni calisir... spor yap ve saglikli düzenli yemek ye.

spor yaptiginda vücut ilk su kaybeder sonra kas olusur ve bu kaslar yagi yakmaya yardimci olur.

sipsak diye verilmiyor kilo. bir kac ay düzenli spor yapmalisin. mesela simdi basyalip hep iki gün ara verebilirsin. en az yarim saat terlemen gerekir ve bu yarim saati gitgitde yükseltebilirsin 1 saate.

yoksa diyetisyendi suydu buydu hep palavra..

0|0
    0|0
  • Aldığın kaloriyi kontrol altında tutmak ve bunun için de dengeli beslenmekle birlikte düzenli yapacağın egzersiz senin çözümün olabilir. Bu hedefe evde kendin yapacağın planlar ile ulaşabileceğin gibi, profesyonel bir destek için besin destekleri ve gıda takviyeleri sunan matuta firmasının yaşam tarzı danışmanlarının yardımını da alabilirsin.

0|0
    0|0
  • senin bugün bakım günün heralde ard arda 2 soru

0|0
    0|0
    • nolmuş yani ard arda 2 soru sordum diye

zorunamı gitti sen git bi bak gizli kullanıcı bi bayan nereye baksam her taraf onun soruları ile dolup taşıyor git sen ona sor ne bu derdin diye

• korkma korkma sende hemen ciddiye aldın :)

• bende öldüm korkudan zaten

Erkekler Ne Diyor 4

• Diyetisyen olarak voluptuous u öneririm.

@süslü_hatun

0|0
    0|0
  • Yanlış anlama ama kardeşim diyetisyen falan çare değil. Acıktıkça bir şeylerle meşgul ol.Kitap oku ve hep düşün.Kafan başka şeylerle meşgul oldugu sürece sorun yok ne kadar rahat o kadar kilo. Biraz kendini rahatsız et :)

0|0
    0|0
  • biraz daha zorlarsan kelliğe çözümü de sorcaksın sanırım :)

0|0
    0|0
  • spor yap diyet yerine

0|0
    0|0
Yükleniyor...