Basketbolla yakından ilgilenenler bir bakabilir mi?

Basketbol benim hayatım ve yetenekli olduğumu düşünüyorum şutlarım turnikelerim harika ama kondisyon eksikliğim var boyum da kısa şu bir ay kendimi kampa almak istiyorum basketbolda kondisyonumu artırmamı hızlanmamı zıplamamı neler geliştirir hem hafif kilolu bir kızım ip atlasam hergün 1 ya da 1.5 saat ayağıma ağırlıklar da aldım artık tatlı tüketmiyorum geceleride Arginin içicem ekledikleriniz var mı ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Boy uzaması ve kondisyon yasa gore değişir.
    Bol bol düz koşu yap nefesini aç.
    Yaş 35 mi :)
    Kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
    • Ergenlikteyğm daha :)

• Ama belli bir yaş gruba göre değişir.
      Tam yaşını söylersen yardımcı olayım.

• Tam yaşını söylemezsen yardımcı olamam ama. Yaşlara göre yapman gereken stiller var.
      Kaç yaşındasın?

Erkekler Ne Diyor 5

• tatlı tüket vücudunun enerjiye ihtiyacı var. kırmızı et balık gibi protein bakımından zengin şeyler ye

0|0
    0|0
    • Ama kilo sorunum var

• normal bir kız arkadaşımında vardı biraz. baskete başladı hatun kol kası bile yaptı :D ki hala yiyo ve öküz gibi içiyo :D vcudun sağlamlaşır dert etme

• basketbol suttan turnikeden ibaret olsa yemin ediyorum nba de oynardim :D

0|0
    0|0
  • Yasın kaç

0|0
    0|0
  • şunun bir üst versiyonu bulsa keşke beni

0|0
    0|0
  • Bunlar sıçrama geliştirir evet ben 12 sene oynadım sıçramada yeteneğin çok önemi var özel sıçrama hareketleri var internette 1 ay 1.5 ay sürüyor bitirdiğinde 3 4 cm daha fazla sıçrıyorsun başarılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben basketbool oynadığım zamanlar hocamız ip atlatırdı sürekli. İp atlarsan hergün boyun uzar tabi yaşında geçmediyse. Fazla ağırlık çalışmamanı öneririm boyunun uzamasını engeller ve ben ağırlık çalıştım diye bende kas oldu ve hala geçmiyor lanet :D başarılar diliyorum yolun açık olsun.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler :) 1 saat yeterli mi günde

• Yetmez milli takım falan hedefliyorsan günde çift idman yapmalısın. mesela sabah kondisyon akşam üstü topla çalışabilirsin. Kısaca çok çalışmalısın canım başarılı olmak için..

Yükleniyor...