Çok sevdiğim bir çocuk var...

çok sevdiğim bi çocuk var. 1 ay gibi bi süre önce ayrıldık. beni sevmiyodu biliyorum. benim onu çok sevdiğimi bildiği için de beni hep kullandı. her seferinde kabullendim her şeyini. aptallık bende biliyorum ama çok seviyodum. en son yaptıklarına dayanamadım artık ve tamamen bitirdim onu. ne bi mesaj atıyorum ne de arıyorum. onun şu an umrunda değil zaten. bana o kadar kötülük yaptı ki Allaha havale ettim onu elimden başka bişey gelmiyo. suskunluk insanları mahveder bence. sizce ne yapmayalım doğru olan bu değil mi?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl kullandı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• doğru yoldasın boşver düşünme onu zamanla illa ki unutacaksın. gençsin güselsin daha karşına çok fırsat çıkar iyi olanını seçer değerlendirirsin ama sen de anlamışsın bak bu iyi bir seçim değil. biten ilişki bitmiştir kaç aylık veya yıllık olduğu farketmez. bir kişi için sensiz olmaz bir seçenek olabiliyorsa o kişi senden gitmiş demektir. ister arkadaş olsun ister sevgili. boşver onu benim yaptığım gibi yap amaaaaaaan de keyfine bak :)

0|0
    0|0
  • kötülük ve seni kullanmış olmasından kasıt , cinsel anlamdamı..? ters ilişkimi yapmaya zorladı..?

0|0
    0|0
  • Bir kere o seni kullanmamış sen kendini kullandırmışsın.Her neyse önünde iki yol var.Ya kendini kullandırmaya devam edip üzülmeye devam edersin,Yada kestirip atar yeni bir yol yeni bir aşk bulur mtlu olursun.üçüncü bir yol yok.Ne yazıkki: Son kararını merak ediyorum doğrusu.

0|0
    0|0
  • 3|0
    1|0
    • hasdgsdkhdasjkdhdsajhasdjaksdhsajkdhsajsdhasjkdhjsahdkjsadhasjdhasdklshadhaksdh böğürdüm yemin ediyorum...+++++++++++++++++++++

• Anladığım kadarıyla seviştiniz. Sonrasında da senden saçma sapan fantaziler istedi. Değil mi?

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın hak ediyor dogru yoldasın

0|0
    0|0
  • yapcak birşey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Doğru olan bu. Seni istemeyen birine daha ne yapacaksın ki? Kendini kullandırtmakla aptallık etmişsin zaten. Artık yoluna bak.

0|0
    0|0
  • Semedigni söylüyosun, seni sevmeyeni sen seversen anca üzülen taraf olursun,

tabiki dogru yapmıssın, kimseye 3. sansı verme bırak layıgıını bulsun..

yine seversin, yine birisi seni etkiler, asık olursun, güvenirsin önemli olan o kişinin dogru kişi olması kıymet bilmesi, düsünme kimseyi bosver .mutluluklar

0|0
    0|0
  • hayatim durumumuz ayni. hic farki yok. arkadaslara ekle,mesaj yaz,belki biraz dertlesirik

0|0
    0|0
  • doğru olanı yapmışsın böyle devam et boşta kalırsa arar ama umursama tekrar kullandrma kendini

0|0
    0|0
  • Öyle.

0|0
    0|0
  • Çocuk bir sevdiğim çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...