Evde spor yapmak?

Salona gitmeye zaman bulamıyorum. Bende en azından evde birşeyler yapıyım diyorum. Ne kadar başarılı olabilirim. İnternetten nerelerden yararlanabilirim bu konuda ?

Evde spor yapanlarınız var mı ? Sizin fikirleriniz nedir bu konuda

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ilk once dambil mi ne diolar ya ondan temin etmen lazim. 4 +4kiloluklar once idare eder. Daha sonra gunluk program yap kendine. Ilk gun mesela 20 tam mekik 10 yarim mekik cek. Sonra bir kac hareket daha var ama adini bilmiyorum kardesim gostermisti mukemmel karin kasi ve baldirlari calistiriyor. Sonra şınav cek 20 . dambillarlada bir kac calisma sekli var onlardanda 10 ar kez yap. Hi basa dönelim bir basta isinma hareketlerini yapman lazim bunlari yapmadan once kaslarini yakmaman icin. bir yapilan hareketleri isinma hareketlerini her gun kendine guvendigin kadar arttir. 10ar 10 ar falan. Yediklerine dikkat et gunluk yarim ekmek yiyosan ceyrek ye. Ayrica gunde ilk 20 dk sonraki gun 30 dk bir hafta ortalama 30 dk yurudukten sonra 1 saate cikar yuruyusle beraber dilersen tempolu bir kosu yapabilirsin. Basarilar :) bunu yaptigimda mukemmel kilo vermiştim ve kaslarimda olmustu yani xD simdi unuttum sporu falan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...