Flörtünüzün sevmediğiniz huyları neler?

Flört ettiğiniz biri var ve siz bu kişiyle evlilik düşünmektesiniz. ama bazı huyları varki sizi çileden çıkartıyor. flörtünüzün sevmediğiniz veya değiştirmesini istediğiniz huyları neler?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• konuşması :Z

0|0
    0|0
    • Nasıl yani. Anlatımlarında nasıl bir üslup kullanıyor.? Madem böyle bir üslup kullanıyor sen ondan nasıl etkilendin?

• üslup değil. yöresine göre konuşuyor. iç anadoludan kendisi. benimle konuşurken dikkat ediyor ama aile ortamında çok farklı ondan bile rahatsız oluyorum. ama onu seviyorum :))

Kızlar Ne Diyor 3

• daha yarım saat önce sevgilime anlatıp şakalaşmıştık bile anlatım.benim sevgilim çok kıskanç.biraz kendini beğenmiş ama ona göre öyle değilde herşeyde kendine güveniyo.inat.kinci.

0|0
    0|0
    • düzelmiyor mu? inatçı olduğu için zor biraz ama

• inatçı ama onun en büyük zafı benim ondan dolayı bana yapamıyo ve hiç dahaca kinine rastlamadım dışarıya göre öyle

• aşırı kıskanç olması, bencil olması... yalanı saymıyorum bile çünkü yalan söyleyen biri zaten flörtüm olamaz

0|0
    0|0
  • Aşırı kıskanç :) ama en sevmediğim huyu tripleri çok fazla trip atıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Özellikle bi takıntısı falan olan bi insan yanımda hayatta istemem. Ne biliyim bu benim şahsi görüşüm. Atıyorum bazı arkadaslarımın sevmediğim bi kaç hareketi vardır. Abi bunlar yapılınca deli oluyorum bi gıcık kapıyorum ya :D Mesela bi arkadaşım herhangi bi içecek içerken sanki emiyor garip ses cıkarıyo direk yutmuo. Abi içecek alınca kaçıyorum yanından. .D

Eğer evleneceğim kişi de bu tarz şeyler varsa ya değişmesini isterim ya da evlendikten sonra ayrılmaya kadar gider valla :D

0|0
    0|0
    • mümkünse takıntıları olmasın

• aynen :) ha sende hiç mi yok diceksin. boğazımda gıcık falan biraz fazla oluyor. Empati yapınca karşının işi de zor oluyor. Ne biliyim yeni nesil evliliklerde bu tarz şeyler bile sorun olur valla :D

• Huyunu sevmediğim biriyle boşuna vakit kaybı yaşamam...

0|0
    0|0
Yükleniyor...