Sizi çok sevdiğini söyleyen bir kadın bir gün aniden neden gider?

kısada olsa hiç bir kavganızın ciddi probleminizin olmadığı bir kadın telefonlarınıza cevap vermeyecek sizi görmek istemeyecek kadar neden uzaklaşır?bunun mantıklı bir açıklaması varmı?yoksa kadınların hepsi böylemi?

Güncellemeler:
kısada olsa kısmı ilişki süresi anlamında afedersiniz?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Kısa derken .. Demek kı sızın bu kısa tanıdgınız kadın aslında başka bır kadınmış.. başka dusuncelere sahıpmış..

0|0
    0|0
    • Yapacagıznız tek şey kendınız suçlamaktan vazgeçmek...

• anlaşıldı peki denerim teşekkürederim.

Kızlar Ne Diyor 8

• Belkide sonradan sennle ilgili bir şey duymuştur canı ona sıkılmıştır o da böyle tepki veriyordur.Ya da kendisi başka birisini bulmuştur.

0|0
    0|0
  • Bir hata yapmış olmayasın ..iyice bi düşün bakalım ..

0|0
    0|0
    • 8 gündür yemeden içmeden ve neredeyse uyumadan düşünüyorum ben hata yapmadım bunu hakedecek yani biranda ayrılığı hakedecek bir hata yapmadım...

• Yalnızlık bir daha kırılmayacağın ve üzülmeyeceğin bir huzurdur.Onu çekilmez yapan tek şey ise " yenilmişlik " duygusudur . Tecrübe konuşuyor burda :))

• tamda aradığım cümle buydu yenilmişlik evet bu şuandaki bana çok yakışdı umarım üzerimde çok uzun süre kalmaz,tecrübe derken senide birisi kırmış anlaşılan yaşamamış olmanı dilerdim bu kötü tecrübeyi...

• Tabi ki de kadınların hepsi böyle değil .aklnda başka biri olabilir ve senn bilmediğin sıkıntıları .güzel bi msj atarsn şöyle onun ruhunu okşycak her zamn yannda olduğnu yazdığın .daha snra da akışna bırakırsn olur biter .üsteleme çok fazla ;)

0|0
    0|0
  • kısa bir ilişki ise geçmişten birinin hatırlanması sorun olmuş olabilir

0|0
    0|0
  • eger durup dururken ortada hicbir neden yokken ayrilmissam birinden bu onun düsüncesidir. bir öküzlük yapmistir ama okadar öküzdürki yaptigi seyin farkinda bile degildir. hatta sebebini söyledigin halde onun icin yeterli bir neden degildir ama birde karsi tarafa sormasi gerek kendince önemi olmayan birsey onu ne derecede yaraladi.

0|0
    0|0
    • beni tanıyormusunda sırf hemcinsini korumak adına öküzlükle itham ediyorsun karşındakini nickin gibisin anlaşılan...

• :( biraz ama dediğim gibi kusura bakma...

• sorun yok (:

• Kadınlar bazen sorunları içlerine atar,yani kızar,kıskanır söylemez biriktirir kavgada etmez,altan alır sonra o birikenler bir tsunami oluşturup akar etrafı yerlebir eder anlamaz erkek ne oldu ben ne yaptım der aslında farketmediği çok şey yapmıştır,kadın bunları söylemez,o söylemeden karşısındaki anlasın ister.

0|0
    0|0
  • Heycan bitmiş aşk bitmiş meşk bitmiş napsın..:=)) açıklama yapabilirdi yapmamış oda kendi biliceği iş seni sallamayanı sende sallama belkide çok acımasız oldum...=( sana aşık olmakdan korkmuşdur... Veya gerçekden sevdiği için iyiliğini düşünüp bırakmışdır..

0|0
    0|0
    • evet son cümlen oturdu seni daha çok üzmek istemiyorum,ben seni mutlu edemem tarzı şeyler söyledi,sadece denemiş ama olmamış o benimle bile olamıyorsa kimseyle olamazmış,bu arada ikimizde birer çocuk sahibi aklı selim insanlarız ama aşk ben akılla mantıkla bağdaşmıyor tek eşanlamı delilik sanırım :-(

• Delilik yaşa ewliliğe çocağa anneye babaya çevreye bakmıyor herşey yapıyorsun.. yaptıran olursa..

• profosyonel bi yalancı oldugunu düşünürüm.eğer gercekten hic bi sorun yoksa arkadasın hevesi cabuk kacmıs ya da hic sevmemis diye düsünürüm.

0|0
    0|0
    • acı aslında yorumun ama gerçeklik payıda yok değil aslında,her ne kadar ben konduramasamda...

• evet insan sevdiğine hicbseyi yakıstıramıyo zaten ama gercekler böyle :(

Erkekler Ne Diyor 9

• Hepsi böyle değil tabii ki. Daha önceki sorun kaldırıldı sanırım. Orada cevap vermiştim.

0|0
    0|0
    • imla hatası yapmışım ben şuan varlığımın bir hata olup olmadığını sorgularken arkadaşların takıntısına bak..

• sözüm sana değildi sitenin adminlerineydi sen yanlış anlamışsın üzgünüm.

• Kusura bakma benim cevabımın altına yorum yapınca öyle oldu.

• ben sana söyliyim neden gider;çünkü bize söylediklerini bir çok kişiye söylerler ama biz erkekler biraz safız bu konuda inanırız ilk sana söylüorum demesine:)yeni biri girer hayatına zaten o da yeni bir heyecan arıordur ve bir daha o kızdan haber alamazsın

0|0
    0|0
  • kadınların genel karakteri dostum. duygularından emin olmadan sevdiklerini sanarak herşeyi verir ve birgün duygularından emin olduklarında çeker giderler :)

0|0
    0|0
  • hayatina bir baskasi girmistir sirf erkekler değil etrafa mavi boncuk dagitan su zamanda bayanlarda dogru insani bulmak adina! her turli alternatif iliskilere aciklar surekli siralama degisiyor en usteyken birkac basamak gerileyince sana ayiracak zamanida kalmamis oluyor:))

0|0
    0|0
  • yengeç tir ?

0|0
    0|0
  • kapılar sonuna kadar kapatılmalıdır. bırak o kaybetsin sen kazanırsın.

0|0
    0|0
  • sevdiğini zannettiğin sevgilinin sevgisizliği bazen aniden gidişler yaratır

0|0
    0|0
  • demek ki sevmiyormuş..

0|0
    0|0
  • artık planlarında sen yoksundur

seni yanında istemiyordur

çok rastlanılan bir durum

0|0