Hayatınızda hoşlandığınız kaç kişiden red yediniz?

Ben şimdiye kadar hepsinden red cevabı aldım yaklaşık 12-13 red yemişimdir heralde.Karşılıklı sevgi hiç görmedim haliyle benden de hoşlanan kızlar oldu şimdiye kadar üç dört kız benden hoşlandığını söyledi bir tane kız bir sene peşimden koştu bende onlara red cevabı verdim.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• lisede bıtane o... aşık olmustum kabul etmedı bu sefer arkadaşına teklıf ettım kabul etmeyecegı yuzde yuz bellı ıdı ne kadar yakısıklı olursam oluyum .ıngılkızce kursunda bır kıza teklıf ettım oyle dalga gecerek kız tabii kabul etmez armaızda 30 cm vardı. askerde bır kızdan hoslandım oda farkına vardı asker terörist gibi baklıyordu bızım orda o yuzden ondanda uzak durdum gecen hafta bır kıza teklıf ettım bır kıza gercekten hoşlanmıstım ama olmaz dedı sevgılım var dedı belkı doru belkı yanlıs ama kabul etmedı . not okız ile aramda hemen hemen 33 cm vardı buyuk ıhtımalle bunun ıcın kabul etmedi...

0|0
    0|0
    • Kader aynı olaylar ve kurgular farklı ikimizin..

Kızlar Ne Diyor 2

• ben 15,20 tane kişiye red cevabı verdim ama ben hiç sormadım.

0|0
    0|0
    • 15 20 kişinin 1 rini bile ewt demedın neden? hepsı aynımı heosş tipsiz miydi aralarından bırı tekrar teklıf etse jabul edermısın tekrar

• demedim çünkü gerçek aşkı bulamadım ve pek kibar değillerdi.tekrar etseler kabul etmem ve onlara yeniden kibarca onlardan hoşlanmadığımı söylerim.

• sen ın gıbı kızlar kaldımı pıyasada bazı kaşarlar can sıkıntısından cıkmadıgı erkek kalmıyor hell

• 1. hayatımın en büyük hataları arasında.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayat böyle bir şey işte yeğen. Sen seversin o sevmez. O sever sen sevmezsin. İkiniz birbirinizi seversiniz. Bu sefer zor kavuşursunuz.

0|0
    0|0
  • Kotu bisey q. k la :)

0|0
    0|0
  • 4-5 vardı heralde istatistiğe vurursak durum vahim :))

0|0
    0|0
  • ben 15 yaşımda başladım hatun kovalamaya şuan yaş 27 bu zamana kadar 1 kez red edildim :D

0|0
    0|0
    • Evet mikrofonu uzattım hemen taktikleri alalım..

• Tamam hepsi var eksik yokmuş şükür.. :)

• ozaman ortama gireceksin sonra düşer zaten artık kızları kandırmak ve tavlamak o kadar zor değil

Yükleniyor...