Lütfen bilgisi olan kişiler yanıtlayabilir mi?

beden ölçülerim 85 - 73 - 95 squat yapmak istiyorum kalçalarmın toparlanması düzgün bir şekil alması için büyük olmasını istemiyorum, internette çok yerde araştırma yaptım kimi diyor bacak kalınlaştırır kimisi sıkılaştırır kimi diyor kalça büyütür kimisi küçültür yapmaktan vazgectim neye inanıcagımı bilemiyorum bilen biri varsa lütfen bir yardımcı olsa

Güncellemeler:
beden ölçülerim 85 - 73 - 95 squat yapmak istiyorum kalçalarmın toparlanması düzgün bir şekil alması için büyük olmasını istemiyorum, internette çok yerde araştırma yaptım kimi diyor bacak kalınlaştırır kimisi sıkılaştırır kimi diyor kalça büyütür kimisi küçültür yapmaktan vazgectim neye inanıcagımı bilemiyorum bilen biri varsa lütfen bir yardımcı olsa

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• spor yapta ne şekilde olursa olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence kalçandan ziyade benini inceltecek hareketler yapman lazım, ölçülerin iyi aslında boyun çok kısa değilse.

0|0
    0|0
    • boy konusunu hiç acmasak 160 :(

• yok fena değil bence çok kısa değilsin, biraz uzun olsan iyi olurdu tabi. Ama sanırım boyun çok uzun olmadığı için kalçan büyük geliyordur. bence profesyonel birine danış plates hocası falan gbi

• Bu ölçülere göre belin biraz kalın gibi, ayrıca kalçaların iyiki bence beline çalış :D

0|0
    0|0
  • Ya yok bacagin kalinsa yaglarini felan kas yapiyor sklastiriyor , guzel gorunume sahip olursun yap beyoncenin bacaklarida kalin:d

0|0
    0|0
  • Belin kalın.

0|0
    0|0
    • yalnız sordugum soruda belim kalın mı diye sormadım?

Yükleniyor...