Odanızın tasarımı nasıl?

Bazı insanlar odasına posterler asıyor, bazıları boyattırıyor değişik renkler filan veriyorlar yada farklı imkanı olanlar var bi arkadaşımın odasında değişik renklerde aydınlatma var sıradan ampul kullanmıyordu sizinde farklı tasarımlarınız varmı odanızın hali ne durumda belkide uğraşmıyorsunuzdur bu işlerle yatağı bilgisayarı atıp bırakıyorsunuzdur. Merak ettiğim bir konu farklı uygulamaları olanlar varmı ?

Benim odam sade renklerle filan uğraşmıyorum ama ses sistemim çok güçlü bilgisayar masasının üzerinde sağda solda asılı hoparlörler var yakın zamanda disko topları filan almayı düşünüyorum odaya ışıklandırma sistemi kurmak için.

Güncellemeler:
Herhalde odasıyla uğraşan bir kaç kişi var :D

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• Odamdaki tek canlı renk yatağımın örtüsüdür. Onun dışında bulunan eşyalar aynı renk, duvarlar beyazdır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim odamın karşılıklı duvarları aynı renk iki duvar lavanta iki duvar mutlu mavi üstünde de aralıklı gümüş boya var odayı çok canlı gösteriyor yatak örtülerim fırfırlı kabarık abartılı lila ve beyaz renklerinde dolabım ve çalışma masam da öyle halım beyaz şagi halı parkelerim bej ağaç desenli 2 tane armut koltuğum var biri lila biri beyaz öyle :D

0|0
    0|0
  • odam büyük ama tikis tikis olmasini istemedigim icin sadeligi tercih ediyorum duvar mango renginde esyalar acik ve ferah renginde kayisi mango gibi isiklari kendi tercihime göre kisabiliyorum veya acabiliyorum resim veya poster gibi nalet seyleri asmayi hic sevmem

0|0
    0|0
  • yaş oldu 26 ama annem hala pembe halı,pembe duvar boyası,pembe yatak örtüsünde ısrarlı. yatağın tepesine de oyuncak bebek koyuyo nan

0|0
    0|0
  • link Bakabilirsin.

0|0
    0|0
    • Şimdi baktım biraz dağınık gibisin sanki :D

• Sadece biraz. :)

Normal hali bu link çalışma masası kısa bir süre için.

• Bayan için güzel renk tonu, ojeler ve öbür ürünlerde yakıyor :) Allah arttırsın.

• tamamen rengarenk :) böyle seviyorum :D

çılgınca fikirlerimi odama yansıtmadığımı söyleyemem ^^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bir zmanalar odamın duvarlarını siyaha boyamıştım

0|0
    0|0
Yükleniyor...