Hangi takımlısınız? Neden?

Ben Galatasaraylıyım Siz Hangi Takımlısınız Ve Neden O Takımı Tutuyorsunuz ?

0|0
16|23

En İyi Erkek Görüşü

• Ailem beni küçükken hep beşiktaşlı yapmak isterdi bana beşiktaş kıyafetleri alıp giydirirlrdi bende giyerdim yalan yok ama nedense hep ben Galatasaray ürünlerini severdim hep onları isterdim ailemde almazdı tabi 6 yaşındayken Galatasarayın 2000 yılında Uefa kupası final maçı vardı o gün herkes o maça kilitlenmişti bende futbolu sevmezdim akşam dedem bir beşiktaşlı olarak bu maçın Türkiye için önemini anlattı beşiktaşlısı fenerlisi yok herkes bugün Galatasaraylı dedi ve maç başladı ve kupa bizim oldu o gün türkiye bayram yeri gibiydi bende benim takımım Galatasaray dedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 22

• babadan oğula geçen bi aşk bizimkisi BEŞİKTAŞK

2|1
    0|0
  • Şükürler olsun Beşiktaş

3|0
    0|0
  • Beşiktaş.

2|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ...

nedeni = ağır mazoşistim.

2|1
    0|0
  • ben trabzonspor luyum ve sebebini ben değil kazım koyuncu açıklamış

ben trabzonsporu istanbul takımlarının hegomonyasına karşı dik durabilen tek takım olduğu için seviyorum...

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama Avrupa maçlarında Fenerbahçeli Trabzonlu Beşiktaşlı oluyorum..Avrupa maçlarında Fenerbahçenin gollerinde çok sevindiğim bile oluyor..

0|0
    0|0
  • beşiktaşlıyım, sorulunca verecek bir cevabım olsun diye : /

1|0
    0|0
  • Beşiktaşklıyım hayatım siyah beyaz aydınlıkta bizim zindanda

2|1
    0|0
  • Galatasaray Çünkü öyle :)

0|1
    0|0
  • ben beşiktaşlıyım ama nedenim yok sadece beşiktaşlıyım severim takımımı ama fenerbahçeli gibi diğer takımların kötülüğünü istemem inş gs bu gün kazanır

1|0
    0|0
  • Beşiktaş

Ailede gelenektir..

2|0
    1|0
  • Adana Demirspor, çünkü ben Adanalıyım doğduğum şehrin takımını tutarım ve ADANA DEMİRSPORLUDUR...

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli olmak veraset gibi bir şey.Soydan soya geçiyor.Beşiktaşlılık da böyledir mesela.

Ben ailemden dolayı Fenerbahçeliyim.Beşiktaşlı ailede doğsam Beşiktaşlı olurdum.

0|0
    0|0
  • fenerbahçee

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım,küçüklüğümden beri böyle bilirim.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe..Babamdan miras,evladıma miras...

0|0
    0|0
  • Mehter takimi

ritmi seviyorum.

0|0
    0|0
  • TS'lyim

sanırım karadenizli olmamdan

yoksa babamdan dolayımı

0|0
    0|0
  • Batumspor.Çünkü Batumluyum.

0|0
    0|0
  • fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Tabikide FENERBAHÇE.

0|0
    0|0
  • Galatasaray. Ailedeki herkes Fenerbahçe'li. Bi' ben GS'li olmuşum. Beşiktaşlı olsam daha iyimiş. Slogan hazır.

çArşı sülaleye karşı!

1|0
    0|0
Yükleniyor...