3 ayda ağırlıkla çalışmak ne kadar değişim yaratır?

Kilolu değilim, boyumla kilom arasında 10 kilo fark var. Bugün tam teşekküllü bir spor salonuna yazıldım, hafif kas istediğim için ağırlık çalışacağım hocayla birlikte. 3 ayda ne kadar değişim sağlarım?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• kızlarda kas olusumu 3 ay sonra falan baslar yani sıkılasırsın güzel bir görünntü olur ama kas zor

1|0
    0|0
    • çok fazla kaslanmak değil niyetim, hani şu tarz bir görüntü istiyorum
      www.google.com.tr/search

• anladım teşekkür ederim :D peki boyumla kilom arasında 10 kilo fark var ama kilo vermeye gerek var mı daha kaslar belli olsun diye? vermeyi pek çok kez denedim ama vücut sabit kiloya alıştı sanırım veremiyorum hep aynı kalıyor.

• vermee gayet iyi

Erkekler Ne Diyor 5

• Tam kilondasın demekki. Zaten fitness veya benzeri sporlar en az 3 ay la gelişim sağlar hiç toz kullanmadan. faydalı olur git bence

1|0
    0|0
  • Senin kas yapına bagli ama 3 ayda iyi toplanır kanımca

1|0
    0|0
  • Gözle görülür güzel bir değişim olur

1|0
    0|0
  • Ozel hocayla bayagi gelisim saglarsin kilolu degilsen. Hareketleri dogru yaptiracak sonucta

1|0
    0|0
    • yok değilim işte 10 kilo fark var boyumla kilom arasında. 2-3 kiloda ağırlık çalışırken gitse, kaslar daha çok belli olur sanırım.

• Onda suphe yok. Yag yakiyor, yaglar kas oluyor. Zayiflamasan da ciddi sıkılaşır ve zayif gorunursun ama 3 aydan sonra birakirsan hicbiseye yaramaz

• yok hiç bir zaman bırakmaya niyetim yok zaten. teşekkürler

• Göbekli değilsen, karnın ve kalçaların sıkılaşır düzelir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...