Giyim mağazasında müdür olmak nasıl bir performans gerektirir?

giyim mağazasında müdür olmak nası bi performans gerektirir. haftalık 45 saati tamamlayacak şekilde çalışmak vs vs. ve mağaza müdürleri neler yapar nelerden sorumludur

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• mazaga sorumsudur ön muhasebe yapar gelırı her sabah bankaya yatırır personelle ılgılenır benim bıldıkleırm bunlar bende basvurmustum lwcye bıde rodımooda bakalım lcwden elendık rodımooddan haber beklıorm

0|0
    0|0
    • aynen bende rodimooda basvurdum geçende sınavı için arandım 31 ekimde sınavı varmış. oyüzden sordum. müdürlük çok yoğun stresli falan diyip korkutuyorlar da satış elemanlığı gibi yedi yirmidört ayakta durmak zorunda olmaman iyi değil mi? sorumluluğun fazla tamam okey o stresli ama iş olarak eziyetli mi dilmi onu bilmiyorum.

• elbet her işin zorluğu olduğu gibi bu işinde var kabul.. ama bu işin daha mı fazladır?

• işin icine girmeden bilemeyizki ama seversen sıkıntı olmaz

Erkekler Ne Diyor 2

• Mağazanın tamamından sorumlu.Abim Marks & Spencer, Benetton, Colins gibi mağazalarda mdüürlük yaptı ama yıllarca o bu işin içinde.

0|0
    0|0
  • YOL YAKINKEN GERİ DÖN DERİM BEN

0|0
    0|0
    • neden çok mu berbat bi iş

• bütün işi sana yığarlar en ufak sorunda tek sorumlu sensin ürün eksik olur hesapda açık olur birçok şeyden sen sorumlusun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...