Hiç para düşürdünüz mü?

Arkadaslar bugun 50 lıra dusurmusum..eve gelıp cuzdanımı kontrol edınce farkettım..uzulmedım desem yalan olur kımseye nolucak yaa 50 lıra falan dıyemıycem :) peki ya siz para dusurdunuz mu,evet ise en cok ne kadar ? tesellı arıyorum :)

0|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• 90li yillarin basinda ya..cok kucukken cebimde parayla bakkal pesinde kostururken kucuk miktarlar dusurdugum cok olmustur:-)

0|1
    0|0
  • 20 lira mı düşürmüştüm.

0|1
    0|0
  • hatırlamıyorum ama düşürdüysem de 5-10 gitmiştir en fazla.

evlat acısı gibi oturur kanımca :)

0|1
    0|0
  • bir kere acleden taksiye bincem diye 200 düşürdüm allahtan taksi 50 metre gitmeden fark etm geri döndüm para ordaydı:)

0|1
    0|0
  • Dusurme ki8değilde ik 100 cekip banka kartimi aldim parayi unuttum ..

Benden sonra ora gideni mutlu etmisimdir :)

Saglik olsun

0|1
    0|0
  • cüzdanımı düşürmüştüm içinde 200 tl vardı içim yandı ama gitti yani sıkma canını :D

0|1
    0|0
  • her yıl düşürüryorum sonra bir yılda acısını çekiyorum :D nasıl rahattm ama :D

0|1
    0|0
  • evet düşürmüştüm 20 tl eve geldiğimde farkettim

0|1
    0|0
  • hiç düşürmedim sanırım

0|1
    0|0
  • 220 tl düşürdüm.

0|1
    0|0
  • 5-10 lira düşürmüşümdür sanırım

0|1
    0|0
  • Çarpmışlar seni

0|1
    0|0
  • Yolda para hiç duşürmedim.

0|1
    0|0
  • hic dusurmedim ama yolda hep para buldugum oluyor, 20 lira 50lira ... dusurenler var yani bayagı, tek degilsin :)

0|1
    0|0
  • Ben paramı düşürsem de haberim olmaz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Madeni para düşürmüştüm ama bi o kadar da bulmuşluğum var =)

Geçen ay kaldırım kenarında beklerken 2 adet 50 tl lik banknot rüzgarda sürüklenip önümden geçti =)) Hemen düştüm peşine durağın önünde bastım üstüne,bu kimin diye sorsam sonuç belli ama paranın nerden geldiği belli değil =) bağış yapmıştım bizim gençlik kollarına =)

0|1
    0|0
  • Hamburger yerken elimde 50 lira vardi(neden elimdeyse). Neyse hamburgeri yedim kagidi burusturdum 2 metre ilerde duran cop kovasina salladim. 3 sayilik basket oldu kovaya, hehe falan diye geyik yaptik arkadasla. Kalkip gittik. 1 saat sonra 50 lirayi ariyodum acaba nerde diye :))))

0|1
    0|0
  • daha 2 gün önce 80 lira düşürdüm bende : )) kesin sarhoşken cebimden sigarayı çıkarırken o da çıktı düştü : ))

olan oldu yapacak birşey yok

0|1
    0|0
  • evet 3 sene önce 100 lira cebime girmesi ile çıkması 1 dk.'yı dahi bulmadı diyebilirim birde 1.5 ay önce 100$ oda nasıl oldu anlamadım düşse hepsi düşerdi aradan bi teklik çıkmış hata bende telefon ile paraları aynı cebe koyuorum ama alışkanlık ve hala daha aynı cebe koymaya devam ederim.. eee boşa demişler alışmış kudurmuştan beterdir diye :)))

0|1
    0|0
  • Hiç para düşürmedim

0|1
    0|0
  • 50 kurus dusurdum hala ariyorum bulamadim

0|1
    0|0
Yükleniyor...