Nike ürünlerinden memnun olan var mı?

arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce nike mağazasından nisnalıma bir ayakkabı aldık yani topladan 5 defa giymmeistir onu süet gibiydi ve renk attı çok nemli bezle sildiğimiz halde ve ayakkabını ön kısmı ortadan 2 ye ayrıldı ya yandan sağdan soldan değil ortadan yırtıldı fabrikaya gönderdik kabul etmediler yaaa delirdim kavga ettim mağazadakilerle heyete başvursammı

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer top filan oynanmadıysa faturası ile birlikte hakem heyetine başvur.Kaç tl değeri.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Çok var senin gibi. Çinde yapılıyor ayakkabılar, üzerine nike damgası basılıyor.

Pazardan aldığın nike daha sağlamdır eminim ki..

Tüketici Hakem Keyetine başvur, paranı geri al...

1|0
    0|0
  • Asgari 150 tl vermişsiniz ama hayrını göremedikten sonra ne fayda.

Şuan için en mantıklısı bu link siteye durumu olduğu gibi yazmak.

0|0
    0|0
  • Bir işe yarayacağını sanmıyorum kullanıcı hatası filan diye geçiştirme şansları var. Ben çocukluğumdan beri adidas ve nike giyerdim ama adidası fazla almazdım hep nike. Ayaklarım hiç kokmadığı halde en son aldığım nike nasıl kötü kokuyor anlatamam götürdüm kullanıcıdan dolayı filan demiş bakım yapan yerleri :D evde 3 5 tane ayakkabı var hepsini deniyorum onlarda koku yok inatla kullanıcı diyorlar bir daha giymedim zaten.

0|0
    0|0
  • garantilidir. yenisini verirler .hemen git.

0|0
    0|0
  • Sen onun nike olduğundan eminmisin Nike de böyle sorunlar yaşamazsın . Nike zor eskitilen bir markadır. 1 sene işte giydim eskimedi ayakkabı abime verdim bir senede işte o giymiştir Nike bu işte.

0|0
    0|0
    • nike kendi mağazasında aldım

• şikayette bulun tüketici haklarına

0|0
    0|0
  • Kaliteli markalaar illa sorunsuz olacak gözü ile bakıyoruz ama yanılıyoruz. Gerekli başvurularınızı yapın, hatalı üretim olmuş sanırım.

0|0
    0|0
  • Degistirmek zorundalar, ben bircok kez hemen hemen ayni problemlerden dolayi ayakkabi degistirttim. Bazi modellerde butur problemler oluabiliyor.

0|0
    0|0
  • genelde iyidir.

0|0
    0|0
  • Bütün ayakkabılarım Nike ve şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Hele açılma hiç başıma gelmedi. Hatta 1 ayakkabım fazla yıprandığı için fazla giymiyorum yinede açılma yok.

0|0
    0|0
  • Nike iğrenç bir amerikan markası

0|0
    0|0
  • adidas ı tek geçerim :)

0|0
    0|0
  • Nerede o eski nike'lar.

0|0
    0|0
  • 5 kere giyip de kötü davrandı ise ayakkabıya böyle olması normal.Heyete başvur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nike'ın ayakkabılarını giymiyorum.Genelde nike ürünü almıyorm.

0|0
    0|0
  • Değiştirmeleri lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...