Futbolu seven bir kadın bir erkeği etkileyebilir mi?

Futbolu Seven Bir Kadın Bir Erkeği Etkileyebilir mi?Yoksa Futbol Seven Kadın İtici midir?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kişisel yakarış :((

Sevgilim, biliyorum reşit ve özgür bir kadınsın... Ama bazen öyle bir konuşuyorsun ki yanlış anlama kendimi sübyancı zannediyorum... Sen şimdi bunu dedim diye bana pasta vermezsin, neden çünkü sözlerimle ofsayttayım. Anladın mı? gene mi anlamadın?...offf hade gel bowling oynayalım ben beceremiyoreee, sevin biraz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bana sevmeyen olsa daha iyi.

0|0
    0|0

• Futbolu seven bir kadın bizim gözümüzde bir erkektir. İyi kanka oluruz.

0|0
    0|0
  • Futbol dışında daha başka şeyler biliyorsa daha sevimli olabilir aslında mesala Keman çalmayı bilsin bana da öğretsin gibi beraber çalalım...

0|0
    0|0
  • kıza göre degişir bazen ilgini çekmeyen bi kızın bile bir hareketi seni çeker ne oldugunu anlayamazsın

0|0
    0|0
  • Futbol sevek kadınlardan tiksiniyorum. Hiç yakışmıyor. Sigara içmekte bence bir bayana yakışmıyor. İlla içecekse ince sigara olacak. Taksici kadınlar neyse kamyon şoförü kadınlar neyse futbol seven kadınlar da benim için aynı.

0|0
    0|0
  • Futbolu sevmek tek başına etkileme sebebi değildir,etkenlerden biridir,kendi adıma...genellemelerden 'nefret ederim...

0|0
    0|0
  • Futbolu seven bir kadın, futbolu seven bir erkeği etkileyebilir. Ben futbolu sevmiyorum. Beni basketbolu seven bir kadın etkileyebilir. Çünkü ben eskrim seviyorum.

0|0
    0|0
  • evet itici gelir en azından bana göre,heralde bunun nedenide benim futbolu sevmiyoru olmamdan dolayı.

0|0
    0|0
  • Ohoooo kız arkadaşla maç muhabbeti... hiç çekilmez.

0|0
    0|0
  • Taparım la ben öyle hatuna :D küfür ede ede maç izleyene can feda :)

0|0
    0|0
  • çok az bilmesi lazım o sınırı geçtikçe iticiliği artar

0|0
    0|0
  • Erkegin bakış açısına Baglı :)

0|0
    0|0
  • Futbolu biliyor diye bir kadının beni etkilemesinin imkanı yoktur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben sevemedim bir türlü mesela :D

0|0
    0|0
  • aslinda futbol sevmem ama fifa oldugunda hic kacirmam türkiyenin kazanmsini ümit ederek :)

bi erkekgin sevdigi sevleri sevmek itici degil bence cünkü hep iliskinizin hakkinda konusamazsiniz biraz erkegin arkadasi gibi olmalisiniz size herseyini anlata bilmeli

0|0
    0|0
  • bence itici olmaz ya ben bayan futbol takımındaydım bi top saydırıyodum diz ayak kafa ne gerçktn erkekler böle gözlerini çekmeden vavvv ne die izlerledi :)

0|0
    0|0
  • futbol tam bir amele sporu üzgünüm <3

0|1
    0|0
  • Iticidir hemde çok.. Kizlara yakismiyor, takim tutman yeterli.

0|0
    0|0
  • İtici :D

0|0
    0|0
  • şu ana dek itici oldugnu dusunen bir erkekle karsılasmadım, aksine ilgilerini cekiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...