• Sor
  • Bence

Koşu bandında 2 saat yürüyerek 1 haftada ne kadar kilo verilir?

arkadaşlar günlük 1500 kalori alıp (3 öğün yiyerek 6 öğün yeme imkanım yok)2 saat yürüyerek bir haftada ne kadar kilo verebilirim? bir hafta boyunca... Daha Fazla

En İyi Görüş

• bünyeye göre değişir o bazısı oturduğu yerde kilo veri bazısıda benim gibi altı ayda zor 4 kilo verir :)

Erkekler Ne Diyor 9

• evet o şekilde yap

• yürümektense saatleri yarıya düşür koş. daha faydalı

• hızımı yavaştan hızlıya doğru artırıcm zaten. yürümeye 5 le başlayınca yoruluyorum ama 3, 3.5, 4 ...
      şeklinde pek yorulmuyorum

• O Kadar yeteneğin varsa 10 kilo falan verirsin..ama ilk günde 2 saat durmadan koştun mu ertesi gün elini bile hareket ettiremiceksin..çok yorulursun...Birde sende çok yağ varsa bitersin...

• öğlen ve akşamları 1er saat yürüsem nasıl olur?
      günde 2 saat yürüyebilirm ama sonrasında 1 saate düşünce kilo alır mıyım?
      yoksa sadece kilo verme hızım mı yavaşlar?

• yavaş yavaş yap derdim ama zamanın yokmuş...kesintisiz 2 saat yaparsan daha iyi olur..

2 saati 1 saate düşürdüğünde tabiki kilo almazsın ama bu senin beslenme şekline bağlı..

• 1500 kaloride devam etmeyi düşünüyorum

• Sen kaç kilosoun yemek yiyerek kilo vermeyimi düşünüyorsun kaç kilo vermeyi düşünüyorsun anlamadım ben .

• 70 kiloyum.
      evet günlü 1800 kaloriye ihtiyacım varmış(internetteki kalori ihtiyacı hesabına göre) ben 1500 kalori alıcm

• Öncekileri Göster
    • 160

• Senin 15 -16 kilo fazlan var sanırım hızlı kilo verenlerin hemen hemen tamamı eski klolarına kavuşuyor ayda 2 kilodan fazla verme bence bir diyet var çok başarılı bir diyettir onuda tavsiye ederim karatay diyeti yada dukan diyeti

• Koşu Bantı Sağlıksızdır.Dışarıya Çık Ve Güzel Bir Nefes Al.

• bu havada dışarıda yürüme imkanım yok

• Öncekileri Göster
    • Evet.

• peki sürekli mi 2 ssat yürüyor yoksa zamanla azattı mı?

• boy ve kilon nedir?

• 160
      70

• sanıyorum 5-6 kilo su fazlan var tabii fotorafını görsem daha net söyleyebilrdim şeker ve tuzu hayatından çıkarmalısın ilk ay 3-5 kilon garanti karbonhitratla değil proteinle beslenmeye özen göster

• dostum sen su ve kas vericeksin böyle yaparsan 3- 4 kilo vediğini sanarsın daha sonra 6 7 kilo alırsın

• 5 kilo filan verirsin

• 1 ayda mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Aralıksız 2 saat spor yaparsan yağları eritmekten çok kas yaparsın ve bacakların falan kalınlaşır sabah 1 saat akşam 1 saat gibi yapabilirsin. Bünyeye göre değişir ama normali haftada 1-1.5 kilodur.

Yükleniyor...