Koşu bandında 2 saat yürüyerek 1 haftada ne kadar kilo verilir?

arkadaşlar günlük 1500 kalori alıp (3 öğün yiyerek 6 öğün yeme imkanım yok)2 saat yürüyerek bir haftada ne kadar kilo verebilirim? bir hafta boyunca hergün 2 saat yürüyüp daha sonraki hafta hergün 1 saat daha sonrada yarım saat yürüsem verdiğim kiloyu geri alır mıyım? yoksa sadece kilo vermem mi yavaşlar? yavaşla başlayıp hızlandıramam çünkü acil kilo vermem lazım. okul açılıncada hergün 2 saat yürümeye vakit bulamam(haftasonları hariç)

2 saat yürüyecek olursam öğlen ve akşam yemeklerinden sonra birer saat mi yoksa akşam yemeğinden sonra 2 saat şeklinde mi yürümeliyim?

bir hafta 2 saat

bir hafta 1 saat

2 hafta 30 dk yürüyerek 1 ayda kaç kilo verebilirim bir ay sonunda da hergün 30 dk tempolu yürüyüş ve yine 1500 kalori ile verdiğim kiloyu korumam mümkün mü?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• bünyeye göre değişir o bazısı oturduğu yerde kilo veri bazısıda benim gibi altı ayda zor 4 kilo verir :)

1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• evet o şekilde yap

0|0
  • yürümektense saatleri yarıya düşür koş. daha faydalı

0|0
    • hızımı yavaştan hızlıya doğru artırıcm zaten. yürümeye 5 le başlayınca yoruluyorum ama 3, 3.5, 4 ...

şeklinde pek yorulmuyorum

• O Kadar yeteneğin varsa 10 kilo falan verirsin..ama ilk günde 2 saat durmadan koştun mu ertesi gün elini bile hareket ettiremiceksin..çok yorulursun...Birde sende çok yağ varsa bitersin...

0|0
    • öğlen ve akşamları 1er saat yürüsem nasıl olur?

günde 2 saat yürüyebilirm ama sonrasında 1 saate düşünce kilo alır mıyım?

yoksa sadece kilo verme hızım mı yavaşlar?

• yavaş yavaş yap derdim ama zamanın yokmuş...kesintisiz 2 saat yaparsan daha iyi olur..

2 saati 1 saate düşürdüğünde tabiki kilo almazsın ama bu senin beslenme şekline bağlı..

• 1500 kaloride devam etmeyi düşünüyorum

• Sen kaç kilosoun yemek yiyerek kilo vermeyimi düşünüyorsun kaç kilo vermeyi düşünüyorsun anlamadım ben .

0|0
    • 70 kiloyum.

evet günlü 1800 kaloriye ihtiyacım varmış(internetteki kalori ihtiyacı hesabına göre) ben 1500 kalori alıcm

• 160

• Senin 15 -16 kilo fazlan var sanırım hızlı kilo verenlerin hemen hemen tamamı eski klolarına kavuşuyor ayda 2 kilodan fazla verme bence bir diyet var çok başarılı bir diyettir onuda tavsiye ederim karatay diyeti yada dukan diyeti

• Koşu Bantı Sağlıksızdır.Dışarıya Çık Ve Güzel Bir Nefes Al.

0|0
    • bu havada dışarıda yürüme imkanım yok

• Evet.

• peki sürekli mi 2 ssat yürüyor yoksa zamanla azattı mı?

• 5 kilo filan verirsin

0|0
  • boy ve kilon nedir?

0|0
    • 160

70

• sanıyorum 5-6 kilo su fazlan var tabii fotorafını görsem daha net söyleyebilrdim şeker ve tuzu hayatından çıkarmalısın ilk ay 3-5 kilon garanti karbonhitratla değil proteinle beslenmeye özen göster

• dostum sen su ve kas vericeksin böyle yaparsan 3- 4 kilo vediğini sanarsın daha sonra 6 7 kilo alırsın

0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence sabah 7.30 gibi kalk 30dk yoganı- pilates de olur- yap kafana göre değil sağlıklı bir diyet uygula aman çabuk vereyim de önemli değil olmasın. ki zaten dediğim saatte kalkarsan uyguladığın diyetten çok daha fazla verim alırsın. ve akşam saatlerinde de squatını yap tekrar pilates yoga yap. böylelikle tek taraflı çalışmadığı için vücudun daha şekilli taş gibi hatun olursun.

0|0
    • koş ama yinede ya da ilk zamanlarda yürü nasılsa artık spor geçmişin.. nasıl rahat ediceksen cardio yap

• 2 saati bunlarla geçir sadece koşu bandı yetersiz

• 9.

0|0
  • Aralıksız 2 saat spor yaparsan yağları eritmekten çok kas yaparsın ve bacakların falan kalınlaşır sabah 1 saat akşam 1 saat gibi yapabilirsin. Bünyeye göre değişir ama normali haftada 1-1.5 kilodur.

0|0
Yükleniyor...