Kullanıldıgınızı nasıl anlarsınız?

bii erkeğin sizi kullandıgını nasıl anlarsınız ? vaya kadının

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Gözler yalan söylemez sor ve cevap verirken gözlerinin içine odaklan . Anlarsın. Benimle konuşurken gözüme bak de.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kızlar pek anlamaz. beni seviyor o der susturur seni :)

erkekler anlar. parasını yiyorsa eve gelip yiyip içip tatlı yedirmiyorsa.. vs.

0|0
    0|0
  • Kadin = Habire randevulari erteliyorsa, sacma sapan bahaneler uretiyorsa, hareketleri cok yapmacik ve yalansa, gidilen ortamda eli hic cebine gitmiyorsa, anlattiklarimi yalandan dinliyomus gibi yapiyorsa.

Erkek = ilk gun elini beline atmaya calisiyorsa, gozlerini gozlerinden habire kaciriyorsa, alayci espriler yapiyorsa, dolastigin yerde mesela giyim magzalarinda aynalari iyi kullan, cocuk arkanda kalsin caktirmadan aynadan bir kontrol et bakalim nerene bakiyo, zamaninda benim uzerimde denenmisti vay be kadinlardan korkulur demistim :))

0|0
    0|0
  • Maddi açıdan ve cinsel açıdan bişey yaptırmak için yüzüne gülüyor daha sonra da umrunda olmuyorsan kullanılıyorsundur

0|0
    0|0
  • salak olmayan herkez anlar

0|0
    0|0
  • maddi ve cinsel çıkar sağlamak isteniyorsa.

0|0
    0|0
  • ya ben çok safım yada siz çok saftirik kardeşim bunda anlamayacak kadar gerizekalımısınız lütfen bunu hakaret olarak algılamayın tamamen duygusal :D

0|0
    0|0
  • Örümcek hislerim.

0|0
    0|0
  • Anlamayacak ne Var Bunda Ya.Saçma Sapan Sorular İşte.

0|0
    0|0
  • eğer iyi bir oyuncu ile karşı karşıya isen çok zor.

0|0
    0|0
  • sorarım anlarım hemen

0|0
    0|0
  • Yıpranma varsa

Anlarım ki kullanılıyorum :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendimi kullandırtacak kadar aptal olmayayım yeter. Ayrıca, hiçbir şeyden anlaşılmazsa bakıştan anlaşılır. Gerçekten söylenilmek, dile gelen, gelemeyen her şey bakışlarda beliriveriyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...