BEŞİKTAŞ Yönetimi ne zaman anlayacak bu durumu?

Şahsen Olcay Oğuzhan Motta Veli Mustafa pektemek İsmail köybaşı Ugur Boral gibi futbolcuların BEŞİKTAŞ gibi bir takımda oynayacak düzeyde olduğunu düşünmüyorum bu görüşümü 2 3 sene her yerde savunuyorum büyük futbolcular tek maçlık performans göstermez devamlılık sürekli olur bizimkiler 3 4 maç oynuyor geriye kalan 10 maç yatıyor sonra hop 1 sezon da 1 2 milyon euro yu cebe indiriyor

• Haklısın
    80% (4)70% (7)73% (11)Oy Ver
  • Hayır şu futbolcu iyi...
    20% (1)30% (3)27% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• dostum birkere kulüp kadar TFF de size yanlis yapti misal yabanci sınırlaması dedi yonetimiz de ona gore politika hazirladi onagore oyuncu aldi dusuk maliyetli.. simdide yabanci sinirlamasi kalkti ne olacak simdi? şu an butce sıkıntınız var bizim borclarimizin oldugu gibi sizin su stad yapilana kadar transfer beklemeyin bence bir 2 sene sampiyonluk beklemeyin duzelene kadar bana kalirsa sampiyon kim olur bilemem Galatasaray gibi gozukuyor ama umarim avrupada birseyler yaparsiniz paraya ihtiyaciniz var.. dedigim gibi sizin yonetiminde acilen istifa etmesi lazim UEFA kupasindan haberi yok fikretin hep yanlis demecler veriyor. biraz sabir kardesim

0|1
    0|0
    • yani abi Mustafa pektemek gibi bir futbolcu yılda taş çatlasın 10 maç belki o kadar bile sahaya çıkmıyor aldığı maaş 1.7 Milyon euro? yazıktır ya ulan o paraya 3 4 tane genç gelecek vaadeden futbolcu getirirsin içlerinden 1 2 tanesi de tutar transfer politikası olmadan önce de hep aynı şeyleri söyledim bazı futbolcuların BEŞİKTAŞ'A faydası yok olmaz oğuzhan ne oldu bu sene? Sosa geldi kesildi olum sen genç futbolcusun savaşacaksın forma için ama yok bizim ki yatar bebu Yönetimden bir şey beklemiyorum İyi hoş Stad yapılıyor ama bak gör ondan sonra da senaryolar aynı olacak

• Lucescu Döneminde ZAGO ve RONALDO gibi defans oyuncularıvardı BEŞİKTAŞ'TA bir çok açıdan şekil vereceği kesin

Şu saat den sonra Türk futbolunun bir yere gelemeyeceği görüşündeyim başkanlar ve bir çok şey değişeli Federasyon Ha bire bir değişiklik yapıyor sanki kulüp yönetmek çocuk oyuncağı

• hayirlisi kardesim bakalim ya ama su kesin ki kulubunuz halen zarar ugratiliyor..

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın besıktas yonetımıyle ılgılı gorusunde

0|1
    0|0
  • Haklısın diyelim çok dertli yazmışsın

0|1
    0|0
    • sadece ben mi Çoğu BEŞİKTAŞLI benle aynı görüştedir eminim.

• Bende Beşiktaşliyim ama pek anlamam bu konulardan okuyunca samimi geldin

Erkekler Ne Diyor 6

• Kismen dogru ama olcay begendigim bir oyuncu.

0|1
    0|0
  • Haklısın

0|1
    0|0
  • Pektemek necip ve ugur gonderilebilir

0|0
    0|0
  • Uğur Boral dışında hepsi çok iyi.

0|0
    0|0
    • çok mu iyi güldürme dostum :D

• Premier Lig sanıyorsunuz sanırım stsl yi

• Vallahi yapanlar çokta güzel yapıyor Öner özen gibi bir teknik adamı kaybettik orası ayrı mevzu mevcut yönetim ile gelecek vadeden oyuncuları göreceklerini açıkçası pek sanmam

• Haklısın

0|0
    0|0
  • onların sucu yok klub adı sacma jimnastik ne laaa :)))

0|1
    2|3
Yükleniyor...