Fitness yapan birinin sabah kahvaltısı nasıl olmalı?

Arkadaşlar fitness yapan birinin sabah kahvaltısı nasıl olmalı ?
Bu konuda tecrübeli arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• sabah kahvaltısını depoyu fullemek gibi düşün neden dersen akşam yattıgından uyandıgına kadar vucut aç olcak ve uyku halınden cıktıgın ıcın enerjiye ihtiyaç duyucak bunu nerdne alıcak kastan yagdan almaz fırını yakmak ıcın ateşe ıhtıyac vardır hazır odun gibi dusun kasları o yuzden protein takviyesi alman gerek ki kaslara dokunmadan direk yakıcak olarka onları kullansın o yuzden sabah gunde aldıgın protein değerinin 3/1,5 ini alman en iyisi sabah aban gitsin tabi duzenlı aban git nutellayı komple boşalt eğil protein ve karbonitrat agırlıklı
    yumurta beyazı lor peyniri kullanıyosan protein tozu biraz meyve ve lifli gıda tavsiyem müsli

0|0
    0|0
    • Eyvallah sağolasın.
      Bazıları 2 yumurta sarısı 3 beyazı diyor. Ya hepsini komple alsak ne olur ki?

• takıldıgın yer olursa sorabilirsin biliyosam cevaplarım kardeşim

• Eyvallah kardeşim.

Kızlar Ne Diyor 3

• 2 dilim ekmek, zeytin, peynir cok az, domates ve salatalık.. bu benim diyet listemdeydi önceden:D

0|0
    0|0
  • proteın sut yumurta

0|0
    0|0
  • Kahvaltidan sonra fitness yapma derim yapicaksan once spor sonra kahvalti olsun

0|0
    0|0
    • Ama öyle de ne kadar sağlıklı olur ki?
      Kahvaltıdan 2 saat sonrası spor yapılsa nasıl olur?

• Fitness hocamla oyle program yapmistik biz ya da dedigin gibi 2 saat sonrada olur tabi onu da soylemisti ama hemen yaparsan kusarsin denedim cok kotu olmustum

Erkekler Ne Diyor 7

• 4 yumurta 3'ü martılara kibrit kutusu kadar light beyaz peynir bir büyük avuç kadar lor peynir 7-8 zeytin domates, salatalık , sütlü litalif.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani 3ü martılara :D

• Hahaha hep beyazdan ye diyorsun :D tamam

• aynen eğer kiloya ihtiyacınvarsa hepsinide yiyebilrisn ama normal bir kilon varsa beyaza ağrlık ver

• 10 yumurta dediler fitnessi bıraktım

0|0
    0|0
  • 6 yumurta beyazı bir dilim peynir 2 dilim ekmek ve süt yarım saat sonra da bir avuç badem :) benim kahvaltım bu :)

0|0
    0|0
  • Sucuklu yumurta yanında çay peynir domates salatalık bal reçel tereyağı

0|0
    0|0
  • bol proteinli olmalı
    protein neyde var yumurtada :D

0|0
    0|0
  • Yumurta peynir gbi protein iceren besinler olmali

0|0
    0|0