Peki Fenerbahçe'de En Çok Sevdğiniz Futbolcu Kim?

Peki Fenerbahçe'de En Çok Sevdğiniz Futbolcu Kim?

• Gökhan Gönül
    A seç
  • Moussa Sow
    B seç
  • Dirk Kuyt
    C seç
  • Volkan Demirel
    D seç
  • Emre Beleşoğlu
    E seç
  • Raul Meireles
    F seç
  • Diğer (Belirtinz)
    G seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
615

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahçenin en karakterli oyuncusu olarak Mousa Sow

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Hicbiri

1|1
    0|2
  • Defansın sağında çok güzel oynayan gökhan gönül bence

0|0
    0|1
  • Gökhan Gönül

0|0
    0|0
  • Emre belözoğlu 💓💓💓💓

0|2
    1|3
    • en sevdiğiniz fenerli futbolcu diyorlar 15 cevap geliyor en sevdiğiniz gsli futbolcıu diyorlar 12 cevap geliyor bu da oluyor ki fener komleksleri bazılarında çok var gsliler en fazla bazıları korkaklıktan gizlenip hiç biri diyor www.kizlarsoruyor.com/.../q2840181-galatasaray-da-en-sevdginiz-futbolcu-kim buna yazacaklarına bazıları bu soruyu cevaplıyor hiç biri diyor böyle bir komiklik görmedim :) aman sevmeyin çokta fifi

• Hiçbiri..

0|3
    1|2
  • Emre Belözoğlu, dinine çok bağlı olmasıda hoş

0|4
    1|4

Erkekler Ne Diyor 14

• Sevilecek oyuncu yok

1|2
    0|2
  • Gökhan Gönül

0|0
    0|0
  • Sow iyidir.

0|0
    0|1
  • emrenin adını oyle yazdın diye eline ne geçti. öyle yazdıysan belliki fenerli degilsin peki bu soruyu nıye sordun? son olarak emreyi sevmiyenin ta anasını arvadını sıkeyım

0|2
    0|3
    • Ne büyük karakterisz olduğunu gösterdin annene selamlar söyle anne sen çok iysin beni iyi yetişdirdin ama ben tam bir pz. evenk oldum napıyım kanımda var dersin.

• Futbol fahişesi, o* çocugu anneni s*keyim emre beleşoğlu, emre beleşoğlu

• cevap bile yok hepsi şerefsiz çunkü

0|4
    1|2
  • Gökhan Gönül - Moussa Sow

Ayrıca dipnot : Emre nin soyadını yazışın sana ne kadar yara yaptığını görmekte çok hoş

0|0
    0|0
    • Karakterinin emre gibi olduğunu belli ettigin için bende seni tebrik ederm ne güzel söylemiş Mevlana bir lafa bakarım laf mı diye bide söyleyene bakarım adam mı diye sende 2'side yok.

• Moussa sow çok karakterli bir oyuncu... başkada yok zaten kalanını sevmiyorum

0|1
    0|1
    • aynen bide gökhan'da fena değil

• gökhan bazen diğerlerinin etkisinde kalarak bozuyor kendini ama karakterli oyuncu... tabiki bide mehmet topal var ne kadar bizden Fenere gitmiş olsada gerçekten karakterli pislik yapmayan oyuncu...

• H şıkkı hepsi

1|0
    0|2
  • Adaş Gökhan Gönül reyiz

0|0
    0|1
  • Moussa Sow.

0|0
    0|0
  • Mehmet Topal ı koymamani garipsedim açıkçası beşiktaş lıyım ama o adamı severim

0|0
    0|1
    • hakket bende diyorm biri eksik ama Memo'yu unuttuk

• Unutulacak bir adam digil hem karakterli hem profesyonel bir futbolcu

• aynende işte unutoyr insan ben ztn bu anketi sorarken aklımda 3 isim vardı sow mehmet bide gökhan nedense biranda kayboldu memo aklımdan :D

• fenerin camiasınında, klübününde, klüp binasının duvarını ören ustanında, su ve elektrik tesisatını yapanında, çimlerini suluyanında, yolununda, yolagınında...
    cevap veriyorum, hiç birini sevmiyorum zaten sevilmeye layık bir adamın orda ne iş var :D

2|5
    0|2
  • Selçuk Şahin :D

1|1
    0|0
  • Camiasının amg ..

0|4
    1|2
Yükleniyor...