Beşiktaşın sezona güzel başlayıp?

Sene sonunda her kupadan bertaraf olmasını neye bağlıyorsunuz?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• sürekli her sezon aynı şey oluyorsa demekki her sezon orda olan birilerinde bir hata yanlışlık var Galatasaray lıyım bilic i duruşunu falan seviyorum ama yetersiz büyük maçların hiç birinde yok adam takımı motive edemiyor bjk brugge i de başakşehiride yenebilcek güçte bir takımdı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilic 3 kupayi birden aliyodu sezon basi jahahhaahahaa

0|1
    0|0
  • Hem sizi hem onları aglatacagız dördüncü yıldız bizim olacak şikecilerin degil

0|1
    0|0
  • hep böyle yapıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 3 puan geri dusunce hersey bitiyor mu? Birakin bu basit dusunceleri
    Fenerbahce kac haftadir liderlik goremiyor ama hala sansi varsa Besiktasin sansi da bir o kadar yuksek dun aksam hakem penaltiyi verse 3 puani alip ustunuze ciksakta mi boyle konusacaktin

0|0
    0|1
    • bjk kazansada gs den yukarda bıtıremeyecegını dusunuyorum lıgı. bjk her zaman daha gerıde kalır. ogrenılmıs çaresızlıktır bunun adı. bu yıl da boyle olacak

• gs olur dıyorum sampıyon ama bjk 3. takımdır

• derbı galıbıyetı goremeyen takım taraftarı işte anca onlar boyle havadalar

• hep aynı oyuncularla aynı taktikte oynuyorlar, ee bir süre sonra diğer takımlar işi çözüyor.
    galatasaraya bak fenere bak sezon başı gereksizde olsa 10-15 transfer yapıyorlar ve sürekli bir forma yarışı oluyor bu da azmin devamlılığını sağlıyor.

0|0
    0|0
  • Hızlı giden atın... seyrek düşüyor galiba.

0|0
    0|0
  • Artık normal bişey bu. Hele ki son 3 hafta kala tamamen şampiyonluk yarışndan düşer bence.

0|0
    0|0
  • basit bir njk havası işte kanlarında var :)) gecen sezonda 4'de 4 yaptılar drogba bir koydu şavtları kaydı :))

0|0
    0|0
  • herşey bitmiş sayılmaz. TS ve GS maçlarını kazanırsanız galatasaraydan avantajlı duruma geçersiniz.

0|0
    0|2
    • pardon renktaş. soruyu görünce beşiktaşlı zannettim bir an.

• renktaş tanıdığım kadarıyla kurabiye karakterli ve iyi bir insandır haberin olsun. buradaki birçok kişiden daha saygılıdır

• Tecrubesiz takim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...