Fenerbahçe otobüsne saldıranlar fanatik ts taraftarı adamlar çıktı ne diyorsunuz bu duruma arkadaşlar?

Fenerbahçe otobüsne saldıranlar fanatik ts taraftarı adamlar çıktı ne diyorsunuz bu duruma arkadaşlar ?
,
Fenerbahçe takım otobüsüne av tüfeği ile ateş eden şahıslar ts taraftarı çıktı adamlar orada ateş edip üstüne otobüsün yakınına gidip video çekip sosyal medya hesabından paylaşıyor bu aptal cesaretini nerden alıyor bunlar yorumunuz nedir herkes trabzonspor a bağlamayın diyordu nedir yorumunuz ?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• suçlu kim çıkarsa çıksın kaybeden Türk futbolu oldu ve ben bu konuya çok üzülüyorum. Robin van persie açıklama yapmış ve Türkiyede oynamak saçmalık demiş. artık her takım için yabancı transferi zora girdi gerçekten çok üzücü

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• neymarsilva mode007 gibi pi.. kuruları hala iyi olmuş fenere hak etti şike diyorlar ulan dinsiz kitapsız imansızlar fenerli gslisi mi var bunun can bu can inşallah ölürsünüz neymarsilva denen b*k suratlı zibidi rum diyor sensin o tipinden belli oluyor tipsiz suratsız tiksinç suratlı inşallah sana olur altına aka yaparsın korkudan

0|0
    0|0
  • futbol anlayısımız bu kadar işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• evet bu olayın tek suçlusu azize yıldırım dır bütün takımların nefretini toplaya toplaya bu hale getirdi fenerbahçe ve fenerbahçe taraftarının hiç bir suçu yok ama o adam fenerbahçeyi ne hale getirdi herkes görmemezlikten geliyor şikesinden tut ayrımcılığından tut kavgasından tut hep nefret kazandırdı sonunda istenmeyen oldu işte milli takım futbolcusunun içinde olduğu otobüs kurşunlanıyor bana göre tek suçlu fenerbahçeyi gözle görülür hedef haline getiren aziz yıldırımdır

0|1
    1|1
    • Kardeşim olayın şike olayı şike davası olmadını 7 düvel duydu ve yeniden yargılama başladı milletvekilliği seçimleri sonrası beraat çıkacak davada tapelerin alayı sahte aynı hakım savcı ve polisler balyoz ve ergenekon u 17-25 aralıgı yaptılar ve o davaların hepsi beraatle bıttı ve aynı savcılar hakımler polisler hakkımda kımısı hapis kımısı uzaklastırma kımısı surgun yedi bunu cok ıyı bılıyorsun şike falan yok bu ulkede alnene şikje ve teşviği bursa spor lu topcunun videolu itirafı var bircok takımların yaptıkları var onlara el atılmadı Ya akıl var mantık var Ts madem o kadar iyiyidi 2011 sonrası neden bir cacık yapamadı potaya giremedi ts 2011 in anadolu takımlarının yatarak üste cıkardıgı kuklasıydı Fenerbahçeye karşı bütün sezonları incele hemen hemenm hepsinde Fenerbahçe zirveye oynadı en kotu 2. oldu hep yarıştıgı tek bir takım vardı

• işte siz busunuz zorda kaldığında cevap veremeyince başkanınız gibi köpek demeye küfür etmeye hakaret etmeye başlıyorsunuz yaptığının şikeden utanmıyorsunuz bide bunları çamurla küfürle kapatmaya çalışıyorsunuz hadi sana iyi kurşunlanmalar herkes hakettiğini yaşar

• Şike falan yok ortada haziran sonrasını izle gor

• Hikaye bunlar gostermelik buldular inanmayin bu olay teror olayidir zaten bekliyodum bole bir yakalanma halkin gazini alma.

0|0
    2|1
  • Sıkıntı yok diye bağırmış karaktersiz polislerin yanında. Kesin hacıosmanoğlunun adamlarıdır

1|0
    0|0
  • ya 2 tane ts taraftarı böyle yaptı diye bütün trabzon halkını suçlamak aptallık olur 2 tane yavşağın yaptığı bir yavşaklık bu

0|0
    0|0
    • geçen sene yarım kalan maçta yaşananlarıda gördükkkkk o maçtan sonra stad cevresınde olanları takım havaalanına giderken otobuse silah cekılmesı otobusun taşlanması

• o kadar abartmamak gerek ya ben eminim ki bu olayı lanetleyen birçok ts li vardır

• artık ben boyle dusunuyorum

• Bence canavarca hissiyatla kasten adam oldurmeye yonelik eylemleri ile ceza almalilar

0|0
    0|0
  • Taraftar değil onlar holigan da değil terörist şerefsizler.

0|0
    0|0
  • Hacıtosmanoğlunun adamlarıdır başka kim olacak

1|0
    0|0
  • Ne olacaktı ki başka bir şey mi bekliyordunuz?

0|0
    0|0
    • şahsen beklemiyordum bunlarda zeka yok cunku

• Bu şekilde ustunu kapatıyorlar işte. Bu ladar basit onlar için. Memleket memleketlikten çıktı.

• bu olayın üstü kapatılmaz kapatılamaz

• Rum takimina az bile

0|0
    1|1
    • Rum takımımı mı haddi ni bil dostum Dünya savaşında cepheye tek adam gönderen takım Fenerbahçe idii... Lisesinin bahçesinde hala fransız bayrağı sallanan takım gs kökeninde rusluk olan takımda ts dir

• Fener Rum Patrikhanesi asker mi gondermis cepheye? Nerden okuyosunuz bir sacma hurafeleri

• Haciosmanoglundan hersey beklenir

0|0
    0|0
Yükleniyor...