Sevgilim beni erkek arkadaşının sevgilisiyle kıyaslıyor!

Sevgilimle 9 aydır çıkıyoruz sanalda tanıştık ilkkez buluştuk realde 2 hafta oluo. ocakta bizim yıldönümümüz var işte onun yanına gelmemi istiyo yol 8 saat sürdüğü için mecbur kalmak zorndayım orda. ama annem izin vermiyo izin versene kalmak istemem orda . herneyse sevgilim erkek arkadaşıyla aynı evdeler öğrenci evinde. arkadaşınında sevgilisi var biz 4lü takılıyoruz. . arkadaşı ve sevgilisi sevgilisi 1 haftadır çıkmaya başladılar o kızda ocakta gidip 1 hafta kalcakmış annesine yalan söylücekmiş falan. sevgilim bana dedi bak milletin sevgilisi neler yapıyo falan dedi sen gelmiyon ,sevmiyosun beni dedi. kız sevdiği için bak svgilisinin yanına gidio falan dedi. sizce ben iyimi yapıyorum gitmemekte hani gidip gitmiceğimde belli değil. gidersem 2 gün mecbur kalcam kalmak istemediğim halde

Güncellemeler:
arkadaşının sevgilisi (EZGİ) yle iyi anlaşıyoruz konuşuyorz tanışıorzz oda planlar kuruyo işte annene ben kız arkadaşıma gitcem de diyo beni arattır ben konuşayım telefonda diyo sevglimin yanına gitmem için. kız sorumsuz biraz bence sizcede öyle değilmi ? sevgilime annem izin vermiyo dedim ezginin ailesi izin verebilir gelebilir ama benimki izin vermiyo dedim flan baya uzadı telde muhabbet

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek arkadaşın mercimeği fırına vermek sıkılınca da bırakmak istiyor. Aynı şeyleri 4 yıl yaptım ben. Bence uzak dur tavrını koy. Sırf eve geldiği için ciddi düşünen kız arkadaşımdan ayrıldım ben.

He eve gelirsin her şeyi yapıp evlenebilirsin ama milyonda 1 ihtimal. türk erkekleri eve geldiyse başka eve de gider tribine girer. bence seviyeli ol

0|0
    0|0
    • dedim ben gelemezsem sen gelirsin dedim oda finallerim olabilir ocakta falan dedi. bide aynı yatakta yatcakmışız ben dedim beraber uyumayalım gelirsem dedim ben kızla aynı odada kalırım dedim

Erkekler Ne Diyor 10

• git onunla çık de, yalnız bunuı söylemeden önce sevgilinin arkadaşıyla sevgilini kıyasla sünepe kendini tapınak rahibi sanmasın

0|0
    0|0
  • Bu kadar saf olma lütfen. Eve erkek kızı tek şey için çağırır seks. Ben de erkeğim geçtiği yollardan çoktan geçtim 10 yıl önce

0|0
    0|0
  • İlle evlenneden onla bunla düşüp kalkıcan dimi... Ruhunuzda var o*...

0|0
    0|0
  • gitmek istemiyorsan gitme senin değişmeni isteyen biri seni gerçekten seviyor olamaz bana sorarsan elemanın amacı oynaşmak :)

0|0
    0|0
    • bişey yapmıcakmışız aynı yatakta yatcakmışız neymiş bütün gününü benimle geçirmek istiyomuş yol 8 saat sürdüğü için mecbur kalmak zorundaym gidersem bilmiyorum neden böyle oldu

• dostum açıkça sana şunu diyeyim sevgiliyle yanyana yatarken uyuma ihtimali çok çok zor..muhakkak cinsellik adına birşeyler dönecektir

• hiç okumadim sadece başliğa baktim sende sevgili gördüğün her yakişikli erkekle kıyasla ki yapitği hatayi anlasin

0|0
    0|0
  • ezgi,ezginin sevgilisi,senin sanal aşkın sana hain bir pusu kurma çabasında.dikkat et oltaya gelme aman ha

0|0
    0|0
  • Ohooo ver gazı yanlasın...

0|0
    0|0
  • ezgiden senin ne eksiğin var göster kendini ispatla ona hemen

0|0
    0|0
  • kıyas yanıltır çünki herkesin beklentisi görüşü isteği farklıdır

0|0
    0|0
  • gitme cinsellik kokusu alıyorum... zaten biri seni baskasıyla kıaslıyorsa ooooo bırak gitsin

0|0
    0|0
    • bişey olmucakmış sadece uyucakmışız öyle diyo. ben gelirsem beraber uyursak korkuyorum birşeyler olmaktan dedim olmaz dedi

Kızlar Ne Diyor 3

• Yapmak istemediğin hiç bir şeyi yapma, sevgilin böyle dandik şeylerden senin sevgini sorguluyorsa sizin iş zor. Daha işe yarar bi bahane bulmasını söyle ve birde herkesle kıyaslamanın saçma olduğunuda.

0|0
    0|0
  • Ohaaa panpa.O.o

0|0
    0|0
    • düüşünsene Ezgi sevgilimin arkadaşıyla 1 haftadır çıkıyorlar 2 ay sonra ilk buluşmada 1 hafta kacakmış ezgi. ama ben istemiyorum kalmak sevgilim ezgiyle kıyaslıyo.hepimiz ayrı şehirlerdeyiz. bizimde yıldönümü ocakta olduğu için aynı günlere denk geliyo ezgiyle beraber gitcektik işte ama yol uzun sürdüğü için kalmak zorundaymışım bilmiyorum ne yapcam:(

• sifonu çek

0|0
    0|0
Yükleniyor...