Tek dumbell ile evde nasıl vücut calisabilirim? Ağırlık:6 kg?

Tek dumbell ile evde hangi hareketleri nasıl yaparım ? Yardim lütfen ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• tek cümle ile bunu beklicek kadar üşengeçsen

sen vücut mücut yapamazsın :D

0|2
    1|0
    • Biraz daha acarmisin anlamadım?

• İste baktımda bulamadım sadece kol var sanirim. Tek dumbell ile iki dumbellik hareketi yapınca sakatlanmaktan korkuyorum

• sakatlanmazsında gelişimin zor olcak , yani ayarı tutturamazsan , bir taraf diğer taraftan daha çok gelişir :>)

o çif gördüğün hareketleri tek yapcan , başka yolu yok . şınav mekiğe de ağırlık verirsin dengelersin vücudu

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• her bir kas bölgesi için ayrı ayrı google'a yaz, bir yığın farklı hareket çıkar zaten sana en uygun olanlarını seç

evde çalışanlar için şınav, arka kol için bench dips, tek dambıl için concentration curl, squat, mekik gibi hareketler güzel olur.. sırt için de kapıya takılan bar alsan iyi olur tabi

0|1
    0|0
  • Bende 6 ile esnemek için çalışıyorum fitnessi bıraktım ama hamlaşmamam lazım tekrar başyalınxa sıkıntı çekerim ^_^ netten araştır

0|1
    0|0
    • Boy kilo? Hangi hareketleri yapıyorsunz?

• 6 kg ile yapıyorum kendimi zorlamadan 50 şerlik set yapıyorum hareketleri biliyorum ama adlarını bilmiyorum

• Dumbell hareketleri diye arastir kardes.. dambıl ile (turkce yazmak daha hos geliyor) kıc kasi biile yapabilirsin sadece arastir burdan anlatmam zor

0|1
    0|0
    • Aynen türkçesi daha sempatik :) ama gavur icadı iste napalim

• Burdan bilen bir kişi bile sana nasil yardim etsin. Google ve benzeri arama motorlarina dumbell ile evde vücüt geliştirme yaz cikar. Ayrica benim düsüncem salona gitmek.

0|1
    0|0
    • No money :) araştırdım ama hep çift dumbell o yuzden buraya yazmak istedim zaten

• Proteın tozumu aldın? Yoksa baska gıdalarmı

• protein tozu alinca şişmiyorsun ülkede böyle bir şey var suppelemntlere steroid gozuyle bakıyorlar. Normal gıdalarla aldım. Haftalik ben 100 150 liralik alışveriş yapıyordum kendime

• Günde 3 set olarak 15 defa sağ 3set 15defa sol. Bak nasılda işe yarayacak ;)

0|1
    0|0
    • Zaten kol calisiyorumda. Biraz da omuz genislesin istiyorum :)

• Teşekkürler :)

• Rica ederm :)

Yükleniyor...