Kapat

Geldi çattı bakalım ne olacak?

Fenerbahçe taraftarı olmayan çoğu insan fenerbahçenin maçlarında rakibi tutuyor,Acaba bu geleneği rum kesimi takımıyla oynanan maçtada sürdüreceklermi? yoksa bir seferlik tarafsızmı olacakalar ? görüşlerinizi alabilirmiyim ?

1|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• bilmem bulamadım yazcak bişe

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Fanatizm iyi şey değil işte. Ülke içi maçlarda herkes istediği takımı destekler de yabancı takımlarda kendi ülkesini desteklememek nasıl bir saçmalıktır. Milli maçlardan farkı yoktur bence. Yabancı takımlarla oynanıyorsa ülkemin takımlarını desteklerim her zaman.

0|0
    0|0
  • Fanatik bir bjk li olarak, fenerbahçeye karşı hep olumsuz düşüncelere sahip olmuşumdur. :) Şimdi rakip rum kesimi madem berarbere bitsin buseferlik :)

0|0
    1|1
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir Beşiktaşlı olarak her zamanki gibi avrupa maçında Fenerbahçeyi destekleyeceğim

0|1
    0|0
  • evet antifenerliyim bir gs li olarak

ama bu bi rum takımı yada bir başka yabancı takım karşısında onları desteklicemiz anlamına gelmez.. türküz herşeyden önce..

haa ayrıca sırf gs li diye sırf fb li die birbirlerini daha tanımadan küfür eden insanlarada yazıklar olsun sizin kişiliğinize diyorum sadece..

1|0
    0|0
  • gslıyım

ama önce türküm ben..

hiçbirşey beni rum yada ingiliz yada yunan yada amerikalı yapamaz..

yarın da fbliyim.

1|1
    0|0
  • Ben Fenerliyim

ama kazansa da kaybetse de umurumda değil bu sene

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe, adamı renkten renge sokar...

0|0
    0|0
  • Düşmanımın düşmanı dostumdur.

0|0
    0|4
Yükleniyor...