Neden gelişmiyor bu kollar 70 kilodan 78 e çıktım omuzlar yürüdü kollar gelişmiyor sporcu arkadaşlar toplanın?

Neden gelişmiyor bu kollar 70 kilodan 78 e çıktım omuzlar aldı başını yürüdü göğüsler 107 oldu kollar gelişmiyor kafayı yiyecem sıkıntı nedir sporcu arkadaşlar toplanın ?

Güncellemeler:
bilmiyorum şimdi arkadaşımla yarışıyoruz onun ki sağlam gelişiyo bende mi problem var dna yla alakalı araştırma yapıyorum google dan genlerle alakası olabilir

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla yükleniyor olabilirsin kardeş. Kasi fazla çalıştırmak büyütmek yerine eritir biliyorsun. Öyle yapmak yerine kasin dengesini boz yani farkli hareketleri yuklenmeden fazla agirlikla sık calistir. Ornegin : hummer biceps, triceps, alternatif biceps , halter biceps. Agirliklari fazla girme kasi eritme hersey zamanla olur.

0|0
    0|0
    • yok kardeş programım var programdan dışarı çıkmıyorum ama bir işe yaramadı değiştirecem programı

• Programindan disari cik demiyorum ama kasi calistirmak. Agirligi fazla girme normal ölçüde bas zamanla vücut agirlik istemeye basliyor zaten. Kol genisletmek istiyorsan arka kol agirlikli gir on bisepsle.

Kızlar Ne Diyor 2

• bir biceps triceps programını yazsana bana

0|0
    0|0
  • Kesinlikle programını değiştir hocanın profesyonel olmadığını düşünüyorum bu konuda 5 ayda seni müthiş bir kıvama getirmesi lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...