• Sor
  • Bence

Türk kızlarının abaza olduğu gerçeği.

Arkadaşlar uzun süredir araştırıyorum, takip ediyorum. Kızların çoğu şu ünlüyle evlensem , ay otobüsteki çocuk , of kafedeki çocuk gibi tamamen... Daha Fazla

Anket Sorusu

En İyi Görüş

• Erkeklerde yok tabi değil mi bu. Bunu yapan bir tek kızlar.Yine aynı cümleler "Türk" kızları şöyle böyle "Türk" erkekleri ıvır zıvır.Genellemelere karşıyım, milletce yapılan genellemelere de kızıyorum. Türk kızları kadar tepenize taş düşsün kızsız kalın emi. :/Cinsiyet meselesi değil karakter meselesidir, yetiştiği çevreye göre de değişir. Abazanlar her yerde. İki ünlü beğendi hayran oldu, beğendiği insanlardan bahsetti diye de abazan olunmaz. Aynı cümleleri ve belki daha abartılı olanlarını erkeklerde söylüyor.

• aynı cümleyi kurmuşuz :))
      38 üyecan daha bulalımda kırk kere söyleyip kafalarına düşürelim o taşı :D

• Düşürelim, atalım bi çözüm bulalım :)

Kızlar Ne Diyor 18

• Ben kendim Türk değilim ve seçenekleri yeterli bulmadım :) ama yine B bastım.Benim aldığım bilgilerdede Türk erkekleri hakkında böyle söylendiğini duymuştum.Bu abazaların kafkaslardan geldiğini duymuştum ama yanılıyorum demekki.Eğer öyleyse belki ger iki cinsten yani kadınıda erkegide olanı vardır? Kim bilir ah ah kimbilir :).Ne yapalım düşüncerinize saygım sonsuz ama gören göz kılavuz istemiyor beyler :).Sizler sanki biraz öndesiniz.Hakkınızda hayırlısı

• İstediğiniz kadar eksiye basın.Benim rokorum var.20-30 eksi görmüş kadınım ben.Bu ara artık kızlar kendi savunmanızı kendiniz yapın.Burada sizin için çok kavgaya girdim.Bundan sonra başkası yapsın sizin kavgalarınızı.Hakkımızda hayırlısı :)

• sen nerelisin?

• Offff Jeepe bak bee tekerleğin olim diyorum ben şimci araba abazanımıyım la?

• beğeniyolar bu gayet normal

• Evet Türk kızları şöyle, Türk kızları böyle... Bu eleştirmede neyin nesi? Kimse seni Türk kızlarıyla ilgilenmen için zorlamıyor.

• Bu bahsettiğin genelde 15-16 yaşına kadar olan kızların yaptığı şeyler ve bu da bi süreç. Tamam gerçekten hoş durmuyor ama herkesin öyle bi dönemi oluyor. Bi sanatçıya hayran olma, ne biliyim gördüğü birinden yetişkin birine oranla daha çabuk etkilenebilme gibi.. Bu fotoğraf koyma olayını eskinin poster yapıştırma olayına benzetebiliriz. Tabi artık insanların kendilerini ifade ettikleri ortam daha çok sosyal ağlar olduğundan bu olayın sanal versiyonuyla yüzyüzeyiz. Ama bundan yola çıkarak Türk kızları abazadır demek ne kadar doğru, bilemiyorum..

• turk kızlarından eger ıstemıyorsan sanane sankı bızle evlenın dıye zorlayan var ..

• : Hayır değiller

• ya ben Türk değilim ya da senin bu dediklerin sadece bir zırvalık.

• BeğeniyÜnlülere karşı bir ilgim var kesinlikle ama diğer dedikleri benimiçin geçerli değil.Bu abazanlıksa abazanım uleynnnn.

• avrupaya gitmemişsin görmemişsin sen sanırım..durakta adamın ağzına yapışan kadınlar var sen türk kızlarına kurban ol...sizde bir bitmediniz ya nedir arkadaş sizin derdiniz..kimisi der çok ketumlar, çok sertler kimisi der abaza..başınıza türk kızı kadar taş düşsünde ferahlayın bence..

• düştü merakk etme çok acıtıyor

• evet abazalar jhjhjh

• ben istisnayım

• Araştırmaların araştırması.

• Hayır değiller o nerden cıktı

• kusura bakma ama sende bir abazasın :(

• Anne ben bu gün bir tespitte bulundum.

• Evet oyleyim . Ama evlenmeden olmaz bebeem.

• Yok daha gencim be panpa okulum falan var basimda bagli. Anlycagin olmaz o is :P

• sözmü

• Söz :D

• şuna harcadığın zamanı derslerine harcayaydın ya bebişim sen:(

Erkekler Ne Diyor 8

• ii de arkadasım annende turk kızlarından değıl mı senin. böyle genelleme olurmu yaff.. :d

• erkekler nasıl abazansa kızlar da olabilir.bu normal birşeybana sorarsan bu memlekette kızlar abazan kalmaz.elini sallasa 150 si gelir...kızların bildiklerinin yanında bizim esamemiz okunmaz...

• kiz olsun erkek olsun turkiye cinsellik bakimindan afrika kadar ac bir ulke oyle bir toplumumuz var ki cinsellik ve sevgili icin harcadigi zamanin 10da birini bilim icin harcasaydi uzayi parsellerdik kizlarda erkeklerde beyninin yuzde 60ini bel alti icin calistiriyor cinsellik bolumune gec gorursun

• Soruyu soran genç hiç mi Türk kızı akraban yok senin?

• evet zaten isviçreli bilim adamları bir araştırma yapmışlar.yapılan araştırmaya göre dünyadaki en çok araştırmayı isviçreli bilim adamları yapıyormuş çok ilginç değil mi..

• kadın beyni erkek beyni gibi çalışmaz, erkek için güzellik yeter ama bir kadın için yakışıklılık yetmez, ayrıyetten beynini duygularını teslim etmesi gereklidir.

• Kızların biz erkeklerden daha fazla abaza olduğunu düşünmüyorum :) Aksine kızların biz erkeklerden daha çok iradesine sahip olabildikleri de bir gerçek.. eğri oturup doğru düşünmek lazım..biz erkekler hiçbir zaman uçkurumuza sahip olamamamıza rağmen ve kızların bir cinsel ilişkide zevk alma katsayısı bizim misli misli coğumuz olmasına rağmen uçkurlarına sahip olabiliyorlar..abazaları da vardır içlerinde elbette ama erkeklerden daha abaza olmaları tekniken imkansız zaten :)

• Bu soruyu kimlere soruyorsun genç?

Yükleniyor...