Sevgiliniz sizi cepte keklik sanıyorsa ne yaparsınız?

sevgiliniz ne yaparsa yapsın ayrılsanız da kızsanızda bır süre sonra affedıyorsunuz ve o artık siizi cebinde keklik gibi görmeye baslıyor... ama sonunda artık bu yasadıgınız sorunlardan bıkıyorsunuz fakat o hala sizin onu affedeceğinze inanıyor cünkü o eminliği siz vermişsiniz ona. durumun artık öyle olmadıgını nasıl belli edersiniz bu insana? zaman mı lazım

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aşık bir insan bile

keklik olmaz

Leyla sonunda Mecnun'un aşkını kabul etmiş

Mecnun; sen kimsin

seni tanımıyorum !

Ben Leyla'mı buldum demiş.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kızlar bu konuda genelde kendini değiştiremez.

0|0
    0|0
  • ona istediği cevapları vermezsen aklı başına gelir ama kendini tutup her zaman ki gibi davranmaman gerekir.

0|0
    0|0
  • Alışmış kudurmuştan beterdir :D

0|0
    0|0
  • Tokat gibi bir cümle ile başlayabilirsin :)) konuşmaaa ulleeeeyynn . Diyerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Zamanla tabiki. Geçen tüm zaman içersinde hiç bir şekilde ulaşmasına izin vermez, ilgilenmez, önemsiz olduğunu hissettirir ve söylerse insan gayet iyi anlar.

0|0
    0|0
  • Aynısı başıma geldi 3 senelik ilişkim var :) bende soguk davrandım o mesaj atmadan atmadım kısa kısa cevplar verdi 1 hafta yanına gitmedim neden böyle oldugumu sordu ve bende anlattım şimdi ikimizde birbirimizi üzmyoruz anlaştık :)

0|0
    0|0
  • kaybediceğini hissettir görüşme bi süre,meşgul ol.keyifli şeylerle uğraş,keyifli görün.peşinden geliyorsa senindir.gelmiyorsa biter.sende anlamış olursun sevip sevmediğini...

0|0
    0|0
  • Çantaya koymaya bile tenezzül etmemiş sevgiliden hayır gelmez.. Ayrıl!

0|0
    0|0
  • Fazla şımartınca böle oluyo işte nasıl olsa ceptesin gerisi boş onlar için :/

0|0
    0|0
  • Soğuk ilgisiz davranarak.

0|0
    0|0
  • benmkinede oluyodu böle hep gzlemeye calştım hayranlarımı su yüzüne cıkrdım sana muhtac değilm gbisnden :) bde küçüçk bi hatasnda bile susmamayı denedm düzeldi

0|0
    0|0
  • ayrıl gitsin.

0|0
    0|0
  • Ayni durum bende de var. Ona , seni kaybedebilecegini gostermen , belli etmen lazim.Aslinda her sey seninle ilgili. Bi kere pesinden kosmayi birak. Attigi mesajlara cevap verme. Veriyosan gec cevap ver. Buluscaginiz zaman isin ciksin.kendine daha cok ozen goster. Oyle bi davran ki bunalima sok onu..

0|0
    0|0
Yükleniyor...