Selam versem mi vermesem mi?

hoşlandığım kişiye selam versem abes mi kaçar? benim hakkımda yanlış düşünür mü? hoşlanıyo mu hoşlanmıyo mu bilmiyorum ama beni görünce bakıyo hep. ya da merhaba dediğim zaman bişey demezse :s

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç tanımadğın kasiyer selam vermiyor mu . sen de öyle düşün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hadi kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Erkeğin hoşuna gider, hiç değilse arkadaşlarına hava atar :). Yalnız hemen de samimi olma derim.. Ha sen selam verince o tepki bile vermezse unut o öküzü, selam vermeye değmeyecek bir kişilik demektir.

0|0
    0|0
    • yok samimi olmam da tepki vermemesinden korkuyorum

• Dediğim gibi tepki vermezse ciddiye bile almaya değecek bir insan değilmiş demek ki... Bu onun öküzlüğü olur, sen de yolun başındayken öküzlüğünü gördüğün için şükredersin...

• bir kere merhaba dersin cevap vermezse bir daha demezsin olur biter ve bu neden abes kaçsın ki ? hangi yüzyılda yaşıyoruz yani

0|0
    0|0
    • tepki vermemesinden korkuyorum yoksa çoktan demiştim

• öyle değil :D hiçbir şey demezse

• demezse sen de bir daha selam vermezsin olur biter bu devir böyle kaçan kovalanır :)

• at suratlı bile olsan

bir erkek kendine selam veren kadına karşı asla kayıtsız kalmaz

en azından selamını alır

(genlerimizde var bu asalet )

0|0
    0|0
  • Herkes bir birine selam vermeli bunda bu kadar düşünecek bir şey yok arkadaşım.

0|0
    0|0
  • en azından merakın gitmiş olur sor bence :)

0|0
    0|0
  • sen onu bekle yoksa seni cidiye olmaz seninle sadece zamanı geçirmek için birlikte olur

0|0
    0|0
  • tebessüm et selam vermesende olur ? :) zaten onu yaparsan peşine takılır

0|0
    0|0
  • kafanı salla hem konuşmamışta olursun hem selam vermiş olursun;)

0|0
    0|0
  • bu düşünceleri kafandan silmedikçe ona merhaba deme

0|0
    0|0
  • ver

0|0
    0|0
  • Kızım sen burdaki herkes ne demiş kafandan sil direk benim cevaba bak.Açıkcası bir kız durup dururken(bu hoşlandığım kızda olsa) ne bilim o an selam verdiğinde bişey diyemem tepki veremem yani.Bu benim yapımla mı alakalı acaba yoksa herkes için mi geçerli bu ? Ben yani bişey demem odun gibi geçerdim heralde :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben erkek olsam bu kız her önüne gelene selam mı veriyor diye düşünürüm... kız dediğin ağır başlı olmalı selam vermemeli.. herkesin selamını da almamalı...

0|0
    0|0
  • sen kendine güvenmiyosun kafan karışık.selam ver ama zorlayarak olmaz içinden geleni yap işte

0|0
    0|0
  • Tebessüm gerçekten her zaman uygun olmuyor :D

0|0
    0|0
  • tanıyosan selam ver yoksa verme

0|0
    0|0
    • yani görüyorum hep ama adını bilmiyorum

• bir şey kaybetmezsin merhaba de

0|0
    0|0
  • ver tabi allahin selam na kim ret eder :)

0|0
    0|0
  • merhaba deme. gözlerini sıcacık kırpıştır ve gülümse. tutulmazsa neyim ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...