Güzellik nedir? Lütfen erkekler cevaplasın bu soruyu.

evet,güzellik nedir ? göreceli bi kavramdır diyolar bende katılıyorum buna ama yinede sormak istiyorum ne kadar çok cevap o kadar da farklı fikirler çıkar ortaya. bir kızın güzel olduğunu neresinden anlarsınız ? sakın ama sakın sapıkça cevaplar vercekseniz hiç vermeyin daha iyi. demek istediğim yüz güzelliğimi daha önce gelir yoksa fizik mi ? yani şöyle diyelim ki biraz kilolu bi kız var yüzü çok güzel ama biraz kilolu. bide zayıf bi kız var ama tipsiz. hangisi daha yarışır birbiriyle ? kim galip olur ? bunun gibi şeylerin yorumunu istiyorum. bu soruma cevap verdikten sonra sizin için güzel kızın tarifini yapın lütfen :)

0|0
115

En İyi Erkek Görüşü

• evet güzellik göreceli bi kavram bana göre yüz ve fizik güzelliği orantısız olmayacak düzeyde olmalı sonuçta her sabah o kişiye uyanıcam onu görücem.. ama hersey görünüş değil .. öyleki görüntüsünü taşıması gerek asil ağır başlı olmalı görünüşü giyinişi hareketleri birbirini tamamlamalı.. illaki denk geliyorum orda burda yüzü fiziği çok güzel bi kız ama yok sadece güzel o benim için dahası yok.. bunu bide kafa denkliği konusuna bağlarsak çokta güzel olmasına gerek yok hiç birimiz dört dörtlü değiliz.. ilk görüşte hiç aşık olmadım.. tanıdıktan sonra özel oldu benm için bu güne kadar insanlar..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Öncelikle, güzellik göreceli değildir.Şimdi, bi Adriana Lima'ya bakın, bir de Yıldız Tilbeye..

İkincisi, dış güzellik kavramı dediğin gibi ikiye ayrılıyor.Yüz güzelliği ve fiziksel güzellik.Ben şahsen, yüz güzelliğine daha çok önem veririm.Fiziksel güzellik, kazanılabilecek bir şey.Yüz güzelliği, doğuştan gelir.Yüz güzelliğini değiştiremezsin.Şiman, güzel bir kız, yediklerine dikkat eder veya biraz spor yapıp vücudunu şekle sokar, fiziğini düzeltir ama yüzü çirkin olan kız, yüzünü düzeltemez.

Ayrıca, fiziksel güzellik sadece zayıf olmak değildir.Göğüslerin ve kalçaların şekli de önemli..

Yorumum bu kadar, kafana takılan yerler olursa, çekinmeden sorabilirsin :))

1|0
    0|1
  • link benim güzelik tarifim budur.

0|0
    1|0
  • dünyaya bir bak bayanların kozmetiğige harcadıkları paraları bir araştır güzelliğin bu çağda ne kadar önemli olduğuna şaşırırsın sadece erkek ilişkilerinde deyilki güzelsen iş dünyasında bile çirkin birisine göre şansın oldukca fazladır yani çok fazla sölenecek söz var ama malesef öyle dünyanın sistemi bu.

0|0
    0|0
  • güzellik budur link hacı

0|0
    1|0
  • güzellik; yüzdeki doku ve organların birbiri ile uyumlu olmasıdır. bunlara kilo ( fizik) da eklenirse çok güzel olur :) şişman ama yüzü güzel ile fiziği düzgün ama yüzü çirkin arasında tercih yapmak gerekirse zayıf ama çirkin olanı seçerim. eğer mecbursam tabi :)

0|0
    0|0
  • Önce ayklarına bakarım (giyinikse ayakkabılarına) hoşuma giderse ellerine,hoşuma giderse yüzüne ,hoşuma giderse tamamına bakarım.Arada beğenmediğim yer olursa mevzuyu kapatırım.

0|0
    0|0
  • İçimden yüz güzelliği daha önemlidir demek geliyo ama fizik olmadı da o yüz güzelliğinin bi anlamı kalmıyor.

0|0
    0|0
  • benim için güzellik demek: karşımdaki bayanın ahlaken güzelliği demektir.. yoksa dünyanın en güzel kadını olmuş ama ahlakı yok ise benim gözümde hiçbir değeri yoktur.. allahın her kulunu güzel yarattığına inanıyorum..

0|0
    0|0
  • güzellik yoktur alımlı olmak vardır bence... köylü bir kız görüyorum çok güzel ama aklı yok...

bence olay kızın alımlı ve bakımlı olmasıyla alakalı... çünkü vücudumuzu yüzümüzü biz secmedik ama bakımlı olmak bizim elimizde.

0|0
    0|0
  • ben akıllı kadınları severim

düşünen

çok bilen

az konuşan

0|0
    1|0
  • Balık Etliyse Benim İçin Olur Ve Yüzü Güzelse Fizik Açısındanda Çok Önemlidir.

0|0
    0|0
  • görmeden de anlaşılabilmesi gerekli önce. sonra görünce pekiştirilir

0|0
    0|0
  • Kadınlar güzelliğin ne demek olduğunu bilmiyorlar mı ?

0|1
    1|1
  • 0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...